G610f j7 prime root (1 Viewer)

Özcan Bilgisayar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Şifreler gönderildi mesajlarınızı kontrol ediniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Drogg46

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Eline sağlık

Eline sağlık şifre alabilirmiyim ayrıca orjinal jim7 primea bu şekilde imei atılabiliyor mu atılan imei herhangi bir android telefon mu olmalı bir de bu kelimeler çok yabancı geldi bakıp nasıl yapacağımı gösterwn bir video var mıdır iyi çalışmalar teşekkürler şimdiden

Özcan Bilgisayar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
İmei değiştirmek yasal değil bu gibi terimler kullanmayın. Özel sorularınız için özel mesaj kısmını kullanın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7129600

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Yurt disi mali j7 prime kullaniyorum. Android 6 ve rootluydu cihazim. Daha sonra odin ile 7 ye guncelledim cihazi sebeke sorunu verdi root attim yine olmadi. Telefoncular Android 7nin sertifikalari olmuyor root almiyo tekrardan android 6ya gec root at sebeke duzelir dedi. Gectim 6 ya rootda attim ama sebeke gelmedi agda kayitli degil diyo. Imeilim eski telefonumun imei lisi

7129600

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Sifre alabilirmiyim isime yararmi burdaki bilgiler numara repair yapmayi dusunuyorum ustad

Özcan Bilgisayar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Yurt disi mali j7 prime kullaniyorum. Android 6 ve rootluydu cihazim. Daha sonra odin ile 7 ye guncelledim cihazi sebeke sorunu verdi root attim yine olmadi. Telefoncular Android 7nin sertifikalari olmuyor root almiyo tekrardan android 6ya gec root at sebeke duzelir dedi. Gectim 6 ya rootda attim ama sebeke gelmedi agda kayitli degil diyo. Imeilim eski telefonumun imei lisi

numara yazılmış cihaza yazılım atmak güncellemek veya fabrika ayarı çekmek sertifika dosyasını bozar bu nedenle tekrardan sertifika yazılmalı. bu işlemde ücretli