Neler yeni

Güncel G610f j7 prime root ve numara repair OK

abbet

Yeni Üye
Repair tamam

Patch cert sonrası ağda kayıtlı değil hatası alıyorum.

Çözüm önerisi olan ???

Not: Ekipman olarak yalnızca z3x var.

Recep Sarkik

Takipçi Üye
Repair tamam

Patch cert sonrası ağda kayıtlı değil hatası alıyorum.

Çözüm önerisi olan ???

Not: Ekipman olarak yalnızca z3x var.

Merhaba cihaz galiba 7.0 , 2 seçenek var ya sürümü 6.0.1 düşürüp işlem yapacaksınız. Ya da sorunsuz şekilde
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
adımları yazılım ve root'u yükleyerek 7.0 j7 prime g610f cihazınızın şebeke problemini çözebileceksiniz.

tahir07

Yeni Üye
Arkadaşlar telefonu tuş konbinasyonuyla hard reset yaptım şebeke gitti yalnızca acil aramalar yazıyor 3g 4g 2g alıyorum denemediğim çözüm kalmadi olmuyor imei kayıtlı telefon j7 prime g610f yardimlarinizi bekliyorum

ADAM SARA

Sevilen Üye
mrb gecmıs olsun.bu gıbı sorunlard sağlam bır modem dosyası gereklıdır.elınızde box mevcut ıse repair network yapmalısınız.başarılar.

Recep Sarkik

Takipçi Üye
Arkadaşlar telefonu tuş konbinasyonuyla hard reset yaptım şebeke gitti yalnızca acil aramalar yazıyor 3g 4g 2g alıyorum denemediğim çözüm kalmadi olmuyor imei kayıtlı telefon j7 prime g610f yardimlarinizi bekliyorum
Patch cert işlemi yapılması lazım.

Reis ağda kayıtlı değil diyor imeiside var yazılmda attım bölge tur ıkıyo ama modem/pda arabistan çıktığı için ağda kayıtlı değil diyor bunun için ne yapabilirm

Recep Sarkik

Takipçi Üye
Reis ağda kayıtlı değil diyor imeiside var yazılmda attım bölge tur ıkıyo ama modem/pda arabistan çıktığı için ağda kayıtlı değil diyor bunun için ne yapabilirm
Merhaba *#0011# yap imei certi : fail ise patch işlemi yapılması lazım, OK ise şebeke vermiyorsa veya başarılı patch ile de şebeke vermiyorsa
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
romu ve rootu yükleyip deneyin.