G935f 7.0 camera? (1 Viewer)

necat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar kolay gelsin bilindiği gibi yeni gelen s7 edge ler de (G935f) 7.0 yüklü repair de şebeke vermiyor 6.0 a düşürüyorum repair oluyor bu seferde arka kamera başarısız hatası veriyor ve ses gitmiyor bunun bir çözümü var mı bir haftadır çözüm bulamadım bilen usta bilgi verebilir mi yada uyan bir rom önerebilir mi

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
Download girer ses kısma ve orta tuş ve açma kapa ma tuşuna uzun bas

necat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustam ne yaptım girmedi uzun süre basmama rağmen telefon fotoğraftaki durumdayken orta tuşa hızlı bir şekilde basınca farklı bir işaret geldi sonra dowlande girdi yazılım attım düzeldi 7.0 ama şebeke vermedi modem attım telefon durmadan reset atıyor dowlande giriyor ama yazılım yemiyor bu hatayı veriyor
File analysis... Ok
Total file size: 0x05DAEE1C (93 Mb)
Searching USB Flash interface... COM7 detected
Setup connection... error
Done with Samsung Tool PRO v.28.1

seferbey

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
aynı sorunu bende yaşadım 7.0 yükledim kendiimeillerini yazdım verdim

Özcan Bilgisayar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar kolay gelsin bilindiği gibi yeni gelen s7 edge ler de (G935f) 7.0 yüklü repair de şebeke vermiyor 6.0 a düşürüyorum repair oluyor bu seferde arka kamera başarısız hatası veriyor ve ses gitmiyor bunun bir çözümü var mı bir haftadır çözüm bulamadım bilen usta bilgi verebilir mi yada uyan bir rom önerebilir mi

Kardeşim ses ve kamera sorunu için çözüm var tr 6.0.1 5 parçalı romla düzeliyor. Fakat wifi şifresini hatırlamıyor ve arada ekranda hareket ettirirken takılma oluyor bende bu sorunu aşamadım başına gelen varmı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
Bu kadar. Gereksiz. Konusmalar. Ve uzatmalar. Cevap. Basit. Aslinda. Neyse

susayanbalik

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
g935f kamera başarısız.

Kardeşim ses ve kamera sorunu için çözüm var tr 6.0.1 5 parçalı romla düzeliyor. Fakat wifi şifresini hatırlamıyor ve arada ekranda hareket ettirirken takılma oluyor bende bu sorunu aşamadım başına gelen varmı

hangi 5li yazılım oldugunu söyleyebilirmisin lutfen..

Özcan Bilgisayar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Forumda arama çubuğuna yazın bunun hakkında bir konu paylaştım. Wifi sorununada çözüm buldum onuda eklerim bir ara konuya

adb35

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustalarm.. herkese kolay gelsin. Bende bu sorundan müzdaribim. 7 den 6.0.1 e geçtim. Kamera çalışmıyor. Sizin bahsettiğiniz 5 parçalı rom AP_G935FXXU1BPH6_CL8888212_QB10596660_REV00_user_low_ship.tar yükleme yaptım. Fakat kamera yine çalışmıyor. 7.0 yükleyince çalışıyor. Yardımlarınızı rica ederim.