█ Galaxy S5 SM-G900V (verizon) repair işlemi için Yardımcı olacak Babayiğitler Aranıyor.█ (1 Viewer)

beyaz_01

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum forumda biraz arama yaptım ama bulamadım, Derdime çare olacak Babayiğitlerin yardımlarını bekliyorum Şimdiden teşekkürler.

Problem: Amerikadan gelme Galaxy S5 SM-G900V (verizon) repair gerek zorda olsa custom rom (remix) yüklemeyi başardım (android 7.1.2 yüklü) ama bir türlü repair yapamadım yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
kardeş senin soruna gelecek olursak o cihaza normal numara yazamazsın Cert alıp yazman gerek ( tabi bu cihaza oluyorsa ) onun içinde mavi_gsm hocamla iletişime geçebilirsin forum menüsünde iCloud butonuna tıkla onun konusuna gideceksin oradan iletişime geçebilirsin...

beyaz_01

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
kardeş senin soruna gelecek olursak o cihaza normal numara yazamazsın Cert alıp yazman gerek ( tabi bu cihaza oluyorsa ) onun içinde mavi_gsm hocamla iletişime geçebilirsin forum menüsünde iCloud butonuna tıkla onun konusuna gideceksin oradan iletişime geçebilirsin...

Allah Razı olsun kardeş bahsettiğin arkadaşa mesaj attım bakalım döner inşsallah ilgine ayrıca teşekkür ediyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi: