galaxy tab gt p6200 7.0 plus efs sorunu (1 Viewer)

sembol3188

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Tablet dışardan geldi 1 ay sonra malum görüşmeye kapandı tlfoncu arkadaşa götürdüm yaparız dedi içine etti odin falan derken orjinal iime gitti yerine 004999.....lu bildiğiniz no geldi benim sorum şu efs klasörünü komple siliyorum tlf kapatıp açınca efs ve içindeki klasörler bak;bin;vs uzantılılar hepsi geri geliyor bu dosyaları (hangi klasörden okuyup geri getiriyor) yani efs klasörü silsemde kaybolmuyor fakat ime de düzelmiyor birde hex editörde ters kodlamayı gösterirmisiniz ve düzeltilmesi gereken klasör data bak mı data bin mi birde tablette core bak dosyası var *#06#yapınca noyu göremiyordum onu bir şekilde düzelttim 004999.....şimdi geliyor birde ime 0*80000 satırında diyorlar hex editle bakınca orda bir şey yok T..B diye bir kod var sorum ime hangi satırdadır birde bu işi bilen arkadaşlar ime sini silip çeşitli markaların efs örnek dosyalarını ekleyemezmi gerçi bu işten para kazanan bazı arkadaşların hoşuna gitmeyebilir kusura bakmasınlar sonuç konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim bu ilk girişim yaş 55 merak işte