General mobil 5plus etkili viris tarayıcı lazım (1 Viewer)

cemil2121

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Degerli arkadaşlar general mobil 5plus model için antivürüs tarayıci elinizde varmı ünerdiğiniz anti vürüs tarayıcı hangisi konuyla ilgili yardim

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
15 senedir yazılım yüklüyorum telefonlara ama pc hariç telefonlarda antivirüs kullanmıyorum çünkü ram yiyor genelde telefonu kasıyor.

ama biraz düşününce mantıklı geldi bakayım senin için .

bunları dene sonuç bildir ona göre bizde yükleyelim

K

Kdg14

Guest
15 senedir yazılım yüklüyorum telefonlara ama pc hariç telefonlarda antivirüs kullanmıyorum çünkü ram yiyor genelde telefonu kasıyor.

ama biraz düşününce mantıklı geldi bakayım senin için .

bunları dene sonuç bildir ona göre bizde yükleyelim

Degerli arkadaşlar general mobil 5plus model için antivürüs tarayıci elinizde varmı ünerdiğiniz anti vürüs tarayıcı hangisi konuyla ilgili yardim
denedinizmi sonuç nedir

cemil2121

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustam örnek versem mesela forumda geziyorum bir bakiyorum bir yelekom reklamı çikiyor cok sacma gerçekten insani sinir ediyor bu ve bunabenzer reklamları nasil engelerim konuyla ilgili yardimci olursan sevinirim

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustam örnek versem mesela forumda geziyorum bir bakiyorum bir yelekom reklamı çikiyor cok sacma gerçekten insani sinir ediyor bu ve bunabenzer reklamları nasil engelerim konuyla ilgili yardimci olursan sevinirim

o zaman reklam engelleyici kullanacaksınız. ama sırayla denemeniz lazım bende kullanıyorum ama yinede reklam geliyor.