Neler yeni
  • imei Değiştirme İşlemi T.C. Kanunları Gereği Yasal Olmayan Bir İşlemdir. Bu Tür İllegal Konularda Tüm Yasal Sorumluluk Kullanıcıya Aittir. Bu İşlemlerden Sitemiz (Firmamız) Sorumlu DEĞİLDİR. Bu Sitede Sadece İMEİ & SN bozulmuş cihazlar için (İmei & SN Repair) düzeltme konusunda bilgi verilecektir. Site Kurallarına uymayan arkadaşlar Yasaklanacaklardır..

General mobil 5plus rehberindeki kayitlar birden fazla ayni kişi isim siralamasi

cemil2121

Takipçi Üye
Değerli arkadaşlar kendim bizat kulandiğim general mobil 5plus kayitli tlf kisi ismi birden fazla çikiyor rehbere bazan bakiyorum kişi ismini ariyorum ayni sirada ayni isim on sefer kisi ismi cikiyor bunu nasil duzeltiriz düzelme olanaği varmi yardimci olurmusunuz

Gny Teknik

Sayfa Yönetimi
rehber ayarlar görüntülenecek kişiler o kısım dan birini seç örnek g.mail sim kişiler vs nereye kayıt ettiysen rehberini orayı seç dene

Gny Teknik

Sayfa Yönetimi
Ben zaten öyle yapıyorum tüm kaydetiğim kişi tlf numaralar sim karta kayit yapmişim ama düzelme yok
çözümü çift olanları tek tek silmek size tavsiyem her zaman google hesaba kayıt yapın hem silinmez hem de her cihaz dan erişebilirsiniz

redman

Admin
Yönetici
anladığım kadarıyla generelain tamamen saçma google sevdası tutmuş generalin bu aşırı google sevdası bitmeden bu hatalar düzelmeyecektik tüm hataları google drive kullandığından dolayı veriyor