General Mobil 5Plus Şarz Söketi Bozulmasına Baş Edemiyorum (1 Viewer)

cemil2121

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
selam arkadaşlar kulandığım general mobil şarz söketi çok çabuk bozuluyor piyasada kulandığımız bordlu söket kulandığımızda ya sinyal zayıf alır ya dışardan ses karşıya ulaşmaz çok problem çıkarıyor orjinalıda çok pahalı elinde sağlam çalışacak çıkma bordulu olanı varmı makul bir ücretle yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekür ederim kolay gelsin

sahin32

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
selam arkadaşlar kulandığım general mobil şarz söketi çok çabuk bozuluyor piyasada kulandığımız bordlu söket kulandığımızda ya sinyal zayıf alır ya dışardan ses karşıya ulaşmaz çok problem çıkarıyor orjinalıda çok pahalı elinde sağlam çalışacak çıkma bordulu olanı varmı makul bir ücretle yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekür ederim kolay gelsin
telefonu sat kurtul ne ugrasıyosun

cemil2121

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustam sat diyorsun herhalde piyasadan haberin yok yoksa uyuyormusun her aldığımız elektronik cihazları bozulup satsak yenisini alsak o zaman işin içinde çıkamayız demi?

sahin32

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustam sat diyorsun herhalde piyasadan haberin yok yoksa uyuyormusun her aldığımız elektronik cihazları bozulup satsak yenisini alsak o zaman işin içinde çıkamayız demi?
senın soyledın cıhaz zaten eskı pıyasadan cok ıyı haberım var bu ısle ugrasıyorum ben sana cozum sundum burda uyuyormusun lafı konusma hakaret sayılır engellenırsın sana fıkır sunduk .

cemil2121

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
senın soyledın cıhaz zaten eskı pıyasadan cok ıyı haberım var bu ısle ugrasıyorum ben sana cozum sundum burda uyuyormusun lafı konusma hakaret sayılır engellenırsın sana fıkır sunduk .
şahin bey haberin yok yada uyuyormusun bunun neresi hakaret hakaret edecek bir durum hakım yok sen yanlış algıladın

cemil2121

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
birader asıl sen uyosun ozamna o cıhazın ustune 10 adet cıhaz cıktı kıronık sorun bende degıs kurtul dedım ok :)
ustam bordun farkı burda elektronikçiyim bunu boşuna yazmadım

Ekli dosyalar

• 5plus.png
    5plus.png
    3.6 KB · Görüntüleme: 6
  • general-mobile-gm5-plus-sarj-soketi-orijinal-servis-100__1487140225281878.png
    general-mobile-gm5-plus-sarj-soketi-orijinal-servis-100__1487140225281878.png
    608.4 KB · Görüntüleme: 6

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
orjinal borda düzgün soket takılıp epoksi ile boyanır ise daha saglam olur ama insan daha güçlü olduğundan yine kırabilirsin :)

cemil2121

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
orjinal borda düzgün soket takılıp epoksi ile boyanır ise daha saglam olur ama insan daha güçlü olduğundan yine kırabilirsin :)
bendeki orjinal değil benim oğlan memur olduğu memeleket dışında bir tlf tamrcisine gitmiş orjinal bordu çıkarmış yansanayi bord takmış orjinal bord üzerinde olsa söket zaten ucuz söketi beş dakkadan değişe verip orjinal gibi çalışırdı tabiki dediğin gibi dikkatlı şekilde kulanmak lazım kabloyla sarksan içindeki söket hasar görür kişinin kulanmasına bağlı kolay gelsin