Neler yeni

general mobile 4g google account sıfırlama

mavi_gsm

Sevilen Üye
QFIL dosyanın içinde yok ustam
ilk önce revo unistaller progrmaını indir tam şekilde kaldır programı hiçbir kalıntı kalmıyacak şekilde ondan sonra programı tekrar kur yine yoksa bu sefer programın kurulu olduğu klasöre bak program files gibi sende nerde kurulduysa bi de bu şekilde dene istersen yanlız revo unistaller iyi şekilde okuyarak tam şekilde kaldırdığına dikkat et :)

ilk önce revo unistaller progrmaını indir tam şekilde kaldır programı hiçbir kalıntı kalmıyacak şekilde ondan sonra programı tekrar kur yine yoksa bu sefer programın kurulu olduğu klasöre bak program files gibi sende nerde kurulduysa bi de bu şekilde dene istersen yanlız revo unistaller iyi şekilde okuyarak tam şekilde kaldırdığına dikkat et :)
sorun aynı dewam ediyor malesef QFIL yok başka fikri olan varmı

hsyn263

Takipçi Üye
üstad ne kadar teşekkür etsem azdır emeğine saygılar. Çok teşekkür ediyorum

GsmkoliK

Manager
Yönetici
dowland nasıl yapılcak allah için yardımcı olun
kardeşim ilk mesajı oku anlatılmış cihazın batarya sök ses açma ve kısma basılı tut usb tak qload driver gelecek qualcom driver tanıt ve dosyaları sec yükle tamamdır. yapamaz san gün içinde yaz bakalım

abuzeyd

Takipçi Üye
kardeşim ilk mesajı oku anlatılmış cihazın batarya sök ses açma ve kısma basılı tut usb tak qload driver gelecek qualcom driver tanıt ve dosyaları sec yükle tamamdır. yapamaz san gün içinde yaz bakalım
eyvallah ustam aynen deiyin gibi yaptım oldu.teşekkurler

GsmkoliK

Manager
Yönetici
Driver hatası kesin iyi geceler

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sugar

Yeni Üye
mrb ustalar ben GM 4G yazılımınıda indirdim ama tam olarak nasıl yapacağız size zahmet yanıtlarmısınız teşekkürler..:rolleyes:

GsmkoliK

Manager
Yönetici
mrb ustalar ben GM 4G yazılımınıda indirdim ama tam olarak nasıl yapacağız size zahmet yanıtlarmısınız teşekkürler..:rolleyes:
yazılım indirmene gerek yoktu ilk mesaj da herşey anlatılıyor qfil indirip verdigimiz dosyaları sec yükle tamamdır.

ciganoq7

Yeni Üye
abilerim merhabalar . özür dilerim ama cihazım kilitlendi gmail mi bilmmiyorum burda nasıl yapıldığı anlatılmakta ama yapamadım verilen programları indirdim ancak sizin gösterdiğiniz resimde ki programı bulamıyorum lütfen yardım edermisiniz .

öznurbilişim

Takipçi Üye
bende deniyorum sahara fail hatası veriyor başka pc de denedim yine aynı ???? varmı fikri olan çözümü nedir neden o hatayı verir