FRP General Mobile 4G FRP Bypass Google Account Bypass (2 Viewers)

xmavii

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum hocam bi sorum var başka markaların dosyalarını nerden buluruz
mesala samsung J7 şimdiden teşekkür ederim

Ahmet1126

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
sa.aynen dediğiniz gibi yaptım ama o resimdeki exeyi bulamadım.QPS klasörü içinde 14 tane kısayol var hepsini denedim ama bulamadım.birde seçeceğimiz dosyaları nerden seçeceğim indirdiğimiz dosyanın içinde varmı bi yardımcı olursanız çok memnun olurum teşekkürler.

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
herşey cok acık anlatıldı qfil i kurmanız gerekli olmazsa cevaplarda link verdik onalra bakın birde linktekileri indirin deneyin

aksoy01

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
çok çok teşekkürler gmail sorununu atlattım sayenizde :) arkadaşımın telefonuydu emanet olunca biraz çekingen davrandım ama çok sağolun problemsiz çalıştı cihaz

fethiahmet

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Söylediğin her şeyi yapiyorum setup kurdum diyer dosyari indirdim ama prodrami yok qfil diye nere bu pogram abi yardim edersen sevinirim

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
general mobil4g çif hatlı da aynı işlemleri yaptığımda çif hatlı mı olur yoksa tek hatlı mı çalışır ustam sana zahmet bi cevaplayabilirsen
fark eden bişey olmaz en fazla cihaz boot ekranında kalır cift hatlı yazılımıa tarsın eskisi gibi devam

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
qfil imi açamıyorsunuz detaylı yazarsanız ve ilk mesajı iyi okursanız yardımcı oluruz