Video GsmTR Gsmkolik katkılarıyla (1 Viewer)

ÖzkanGSM

Code Master
Kıdemli Üye
Deneyimli Üye
Bu youtube kanalı www.gsmkolik.com'e bağlıdır.
Merhaba değerli meslektaşlarım, Youtube kanalımda Gsm Eğitim, Uygulamalı yazılım sorunu çözümleri, Yararlı program inceleme ve paylaşımları yapıyorum. Bu kanalı büyütmek ve içerikleri geliştirmek konusunda kararlıyım. Bu konuda değerli fikirlerinizi önerilerinizi bekliyorum.
Abone olarak destek olabilir videolarımı beğenerek bana katkıda bulunabilirsiniz.

muhammed52011

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bence Acemi meslektaşlarımıza yeni cihazların root repair paych videoları çekebilirsiniz ben sizi uzun zamandır takip ediyorum eft pro konusunda güzel açıklamalar yapmışsınız

ÖzkanGSM

Code Master
Kıdemli Üye
Deneyimli Üye
Geri bildirim için teşekkür ederim. Fikirleriniz çok önemli. Repair patch ve root videolarına ağırlık vericem, diğer toolların kullanımı içinde videolar hazırlıyorum.

ÖzkanGSM

Code Master
Kıdemli Üye
Deneyimli Üye
Arkadaşlar, hangi konularda video istiyorsanız bu başlık altında toplayalım

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye

phonemaster

Öğrenmek Bitmeyen Bir Süreçtir
Genel Moderatör
Usta Üye
Bu youtube kanalı www.gsmkolik.com'e bağlıdır.
Merhaba değerli meslektaşlarım, Youtube kanalımda Gsm Eğitim, Uygulamalı yazılım sorunu çözümleri, Yararlı program inceleme ve paylaşımları yapıyorum. Bu kanalı büyütmek ve içerikleri geliştirmek konusunda kararlıyım. Bu konuda değerli fikirlerinizi önerilerinizi bekliyorum.
Abone olarak destek olabilir videolarımı beğenerek bana katkıda bulunabilirsiniz.

Emeğine sağlık, güzel olmuş ustam.