Gt -eE1180 YARDIM. (1 Viewer)

emre007

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Mrb ustalarim 1180 telefonun ,ekran ayaklarindan en sağdaki bacak kopuk ve aynisindan olmadigi icin yolunu bulamadim elinde var olan veya yardim edebilcek bi ustam varsa cok iyi olur simdiden tesekkur ediyorum

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Mrb ustalarim 1180 telefonun ,ekran ayaklarindan en sağdaki bacak kopuk ve aynisindan olmadigi icin yolunu bulamadim elinde var olan veya yardim edebilcek bi ustam varsa cok iyi olur simdiden tesekkur ediyorum

kardeş çok şanslısın şimdi elime bir tane geldi sim lock için işlemde bitsin anakart fotoğrafını çeker atarım buraya

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı

kardeşim kusura bakma ben 5 dk dışarı çıktım müşteri almış cihazını foto çekme şansım olmadı mahcup oldum sana da.. :(

emre007

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustam bord bendede var ama en sagdaki bacak yerinden kopmus yol cekecem ama yolunu bulamadim ondan yardim istiyorum.fotografta gozkuyo yardimci olursaniz sevinirim cihaz goruntu vermiyo

emre007

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Yardimci olabilirsen cok tesekkur ederim abim , ben arastirdim ama bulamadım