Soru Hangi Box Alınmalı (1 Viewer)

fatihgsmm

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
merhaba ustadlar uzun zaman sonra telefon sektörüne tekrar girdim. anca eskiden sadece z3x optoplus yeterli oluyordu ancak şuan herşey .çok degişmiş ben sadece SAMSUNG XİAMO belki huwaii de yapmak istiyorum bunun için bir kaç arkadaşa sordum bana chimera umt ve z3x almamım yeterli olacagını söyledi. peki sizce hangi boxları almalıyım ve neden onu almalıyım yardımcı olursanız sevinirim.

Muhammet.

Programmer
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
merhaba ustadlar uzun zaman sonra telefon sektörüne tekrar girdim. anca eskiden sadece z3x optoplus yeterli oluyordu ancak şuan herşey .çok degişmiş ben sadece SAMSUNG XİAMO belki huwaii de yapmak istiyorum bunun için bir kaç arkadaşa sordum bana chimera umt ve z3x almamım yeterli olacagını söyledi. peki sizce hangi boxları almalıyım ve neden onu almalıyım yardımcı olursanız sevinirim.
xiaomi için dft ve chimera
huawei için sigma veya hcu+eft

fatihgsmm

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Tr tools repar işlemini oto yapıyor olayı o.
Umt eğer chimera ve dft varsa gereksiz lakin yoksa alınabilir.
hocam sunları sipariş verdim.
chimera
z3x pro samsung aktiveli
umt pro
hydra
eklemem gereken yada çıkarmam gereken birşey var mı hydrada kararsız kaldım onun forumlarda herşey kredili vs. yazmışlar ama sizce ne yapmalıyım

Son düzenleme:
D

Darkfire

Guest
chimera
z3x pro samsung aktiveli
umt pro
hydra
eklemem gereken yada çıkarmam gereken birşey var mı hydrada kararsız kaldım onun forumlarda herşey kredili vs. yazmışlar ama sizce ne yapmalıyım
Hydra yerine ufi önerebilirim

Muhammet.

Programmer
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
chimera
z3x pro samsung aktiveli
umt pro
hydra
ustam hydra yerine ufi ek olarak sigma veya hcu dc+ eft pro öneririm.