Hangi İnternet Servis Sağlayıcı Kullanıyoruz ? Memnun muyuz ? (1 Viewer)

Hangi İnternet Servis Sağlayıcı Kullanıyorsunuz

• Turkcell SuperOnline

Oy: 0 0.0%
  • D-Smart

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    7

RecSpeed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ben TTNET kullanıyorum altyapı iyi kendi sıkıntı Memnun değilim. TurkNet'e geçmeyi düşünüyorum.

Siz hangisini kullanıyorsunuz ? Memnun musunuz ?

TTNET

Turkcell SuperOnline
Uydunet
D-Smart
VodafoneADSL
TurkNet

30.03.2018 Güncel = TTNET den TURKNET'e geçtim şimdilik sorun görünmüyor. TTNET gibi sabah 5mbit gece 24mbit oynamıyor. Günün her saati 33mbit hız alıyorum. IDM ile dosyaları 4.500 mb da indiriyor.

TTNET 'ten TurkNet'e geçmem 1 haftamı aldı. Uğraştırmadılar fazla. Sadece evrakları indirip imzalayıp kargoya verdim. Kimlik Fotokopisinide Whatshapp'tan yollamak istedim. Her aşamada mail ve sms ile bilgilendirildim. 29.03.2018 saat 04:30 civarı internetim kesildi. Mail adresimi kontrol edeyim dedim. Kullanıcı adı şifre göndermişler. Gece olduğu için telefona sms göndermediler. Sabah göndermişler. Modem arayüzünden k.adı şifre girerek internete bağlanabildim.

KOTASIZ + 35MBIT hız günün her saati . Bence çok iyi. Tabi alt yapınız destekliyorsa. 100MBIT e kadar hız imkanı sağlıyor. 16mbit üstüne çıkamıyorsanız modeminizi kontrol edin Modeminizinde VDSL destekli olması gerekmektedir.

Bu da hız testi.

Son düzenleme:

sas24

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
allah seni korusun turknet denilen firmaya geçtim akn yok kontratsız diye ne yanlış yapmışım herkes şikayetci benim gibi hizmet yok servis yok şimdi 10 gündür ttnet taşımaya çalışıyorum herkese yaptıkları gibi banada zorluk sorun cıkarıyorlar..

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ttnet altyapısı ama vodafone kullanıyorum çok memnunum . hız 16 mbit 60 gb kota sonrasında 6 mbit e düşüyor 55 tl.

RecSpeed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
allah seni korusun turknet denilen firmaya geçtim akn yok kontratsız diye ne yanlış yapmışım herkes şikayetci benim gibi hizmet yok servis yok şimdi 10 gündür ttnet taşımaya çalışıyorum herkese yaptıkları gibi banada zorluk sorun cıkarıyorlar..

Aslında altyapıya bağlı biraz ben sitesinden baktığımda max 35mbps hız verebiliyormuş şuan. Aslında kontratım dolduğu için farklı bir net sağlayıcıya geçip hızı ve iddaalarını denemeyi düşünüyorum.

sas24

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Aslında altyapıya bağlı biraz ben sitesinden baktığımda max 35mbps hız verebiliyormuş şuan. Aslında kontratım dolduğu için farklı bir net sağlayıcıya geçip hızı ve iddaalarını denemeyi düşünüyorum.

işte siteden baktığın hız hep yalan cıkıyor bende alt yapı sorguladım 35 mbps cıkıyordu şu an 8 mbps bile razıyım ne yaptım biliyormusun turkneti kapatmaya çalışırken ki halen kapatmadılar gittim aynı adrese telekom cektim kafam şimdi çok rahat telekom aynı gün bağlantı açıldı aktif turknet halen tıss..

RecSpeed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
işte siteden baktığın hız hep yalan cıkıyor bende alt yapı sorguladım 35 mbps cıkıyordu şu an 8 mbps bile razıyım ne yaptım biliyormusun turkneti kapatmaya çalışırken ki halen kapatmadılar gittim aynı adrese telekom cektim kafam şimdi çok rahat telekom aynı gün bağlantı açıldı aktif turknet halen tıss..

Uyarın için teşekkürler dikkate alacağım.

RecSpeed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Güncellendi. TurkNet'e geçiş yapıldı Sonuç olumlu.

androidtayfun

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ben türknet kullanıyorum. TTnet'in zulümlerinden sonra. Neden daha önce geçmedim ki diye söylenip durdum kendime. AKK yok ve hızım sabit 36 mb. Geçme şansınız var ise geçmenizi öneririm arkadaşlar.

canergkts

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
TurkNet kullanıyorum ve memnunum. İnceleyin. Diğer paketlere göre güzel bir tarife sunuyorlar.