Hiking a15 rom aranıyor (1 Viewer)

gencmurat

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba herkese, hiking a15 rom arıyorum. Factory reset yaptıktan sonra hiking yazısında kaldı. Yardımcı olabilecek var mı ?

silivriserdar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba herkese, hiking a15 rom arıyorum. Factory reset yaptıktan sonra hiking yazısında kaldı. Yardımcı olabilecek var mı ?
Hiç bir yerde bu cihazın yazılımı yok. Muhtemelen mtk İşlemcili bir cihazdır. Elinizde eft dongle varsa meta modda cihazın yedeğini alıp data ve cache olmadan yüklemek belki işe yarar. Yads sitede özkan arkadaşımız uzaktan bağlantı ile size yardımcı olabilir.

Burada

gencmurat

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hiç bir yerde bu cihazın yazılımı yok. Muhtemelen mtk İşlemcili bir cihazdır. Elinizde eft dongle varsa meta modda cihazın yedeğini alıp data ve cache olmadan yüklemek belki işe yarar. Yads sitede özkan arkadaşımız uzaktan bağlantı ile size yardımcı olabilir.

Burada

çalışan telefon buldum ama yedek alamadım. eft ile deneyim birde.

gencmurat

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
vcom driver görüyor pc ama 2 sn kadar kalıyor. Sonra telefon şarj almaya başlıyor. O yüzden eft ile cihaza bağlanamıyorum. eft önce comport seçin uyarısı veriyor.

burada flash paylaşılmış ama şifreli .:) facebook üzerinden irtibata geçtim ama dönüş olmadı.

feyz34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustam senin aradığın dosya büyük ihtimal bu

ama dosya şifrelimi değil mi bilmiyorum flash atan birinin programından buldum yedek al önce koda bak aynıysa at inş açar açmazsa aldığın yedeği ayarsın hayırlı işler

gencmurat

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustam senin aradığın dosya büyük ihtimal bu

ama dosya şifrelimi değil mi bilmiyorum flash atan birinin programından buldum yedek al önce koda bak aynıysa at inş açar açmazsa aldığın yedeği ayarsın hayırlı işler

gencmurat

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
cihazın bilgileri.

Model : A15
Chip Type : MT6737M
Android Version : 6.0
Name : A15
Display ID : A6WH62WPKB.YDDK.WW.HB.H.SJSSX.0106.V3.06
Device : pri6735m_65u_m0
Manufacturer :
Product : pri6735m_65u_m0
Brand :
Version Release : A6WH62WPKB.A15.26.HD.YDDK.V3.06.0106
Platform : MT6735
Software Version : 0000
Hardware Version : 00CB

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
eft dongle destekleyeceğini zannetmem ufst veya en iyisi nck dongle varsa onunla yedek alınması .