htc 616 yazılımda sustu yardım edin (1 Viewer)

reis4747

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
htc 616 google durduruldu hatası veriyordu yazılım attım tamamen sustu mtk işlemci yazılımı yüklüyor hata vermiyor ama yinede açılmıyor bilgisi olan ustalar bi yardım edin

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Yazılımı yazarken Preloader seçili olarak mı yazdın? Eğer öyle ise bulabildiğin tüm ROM ları Preloader ile yükle eğer cihazına uyumlu bulabilirsen açılır...

reis4747

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Yazılımı yazarken Preloader seçili olarak mı yazdın? Eğer öyle ise bulabildiğin tüm ROM ları Preloader ile yükle eğer cihazına uyumlu bulabilirsen açılır...
ustad seçiliiken yükledim sorun omudur 5 yazılım indirdim olmadı varmı bildiğin yazılım

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustad seçiliiken yükledim sorun omudur 5 yazılım indirdim olmadı varmı bildiğin yazılım

MTK çipset ve toplama cihaz muhtemelen o yüzden ROM atmam bir şeyi değiştirmez, bir daha aklında olsun MTK olan hiçbir cihaza PRELOADER yükleme. Ayrıca en geniş arşivi needrom.com dan bulursun.

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
merhaba aygit yöneticisinden chazin görünüm durumuna bakınız.sayet doğru yazılım atıl mış ise ki sorun yok yani. Tek sim romu atılmış gibi hissediyorum..