HTC 626PH yazılım lazım (1 Viewer)

looupss

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
BU olabilir

0PM1100_A32MG_DUG_K44_SENSE53_htc_europe_1.06.401. 1

0PM1100_A32MG_DUG_K44_SENSE53_htc_europe_1.06.401. 1_Radio_MOLY.WR8.W1315.MD.WG.MP.V62_P4_Release_2.z ip

volkan baltık

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
@gsm_mavi yardımcı olabilirmisiniz
sen bana yardım etmiyosun ben niye bu arkadaşa senin sözünle yardım edeyim admin bey ? facede sizinle iletişim kurduğumda siteye yazın demiştiniz buraya yazdım cevap vermediniz ama ben yinede saygımı bozmuyorum arkadaşa yardımcı olmak istiyorum kardeşim senin telefonun rom atma programı : rom : bu siteden 4' sıradakini indir

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
sen bana yardım etmiyosun ben niye bu arkadaşa senin sözünle yardım edeyim admin bey ? facede sizinle iletişim kurduğumda siteye yazın demiştiniz buraya yazdım cevap vermediniz ama ben yinede saygımı bozmuyorum arkadaşa yardımcı olmak istiyorum kardeşim senin telefonun rom atma programı : rom : bu siteden 4' sıradakini indir

yardım etmeye bilirsin sana yardım et demedim gsm mavi bizima dmin ondan istedim senin yardımına ihtiyacımız yok demekki sordugun ko nuda bilgimiz tam degilmiş. yanıltmamak için yazmamışım

volkan baltık

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
yardım etmeye bilirsin sana yardım et demedim gsm mavi bizima dmin ondan istedim senin yardımına ihtiyacımız yok demekki sordugun ko nuda bilgimiz tam degilmiş. yanıltmamak için yazmamışım
bu arkadaşa yardım ediyorsan banada yardım etmek zorundasın üyelere çağrı yapmalısın belki bilen vardır ha eğerki yapamıyorsann adminlikte yapma