Neler yeni
  • Gsmkolik Aİlesine Yeni yöneticiler alınacaktır. Ekibe katılmak isteyen Gsmkolik ile iletişime geçebilir

Soru Htc d820 kapanma sorunu

androıdteknik

Takipçi Üye
Arkadaşlar kolay gelsin. htc820 cihaza ekran takıldı,batarya sağlam olmasına ragmen ve başka bataryada takılmasına ragmen cihaz açılıyor masaüstğ görünüyor 10 saniye içinde kapanıyor,başka başka ekran ve batarya denendi,sıkıntı neden kaynaklanıyordur sizce.

cihaz kapanmıyor demi , cihazı acmak için ne yapıyorsun , ekran ışıgı proglemi alabilir mi , ışık tutup baktınız mı ekranda görüntü var mı ?

androıdteknik

Takipçi Üye
Cihazı bi şekilde çalıştırda,cihazın dokunmatiğin sorun var,yani eski ekranıda çalışıyordu zaten,dokunmatiği bi basıyor bi basmıyor,yeni ekrn taktım yine aynı,acaba sorun nedir onu bulamadım.

5G Bilişim

Sayfa Yönetimi
Eğer yurt dışı cihaz ise ana kartin ne renk olduğunu bak, tam hatırlamıyorum ama ya yeşil ya da mavi renk olanlar ( ki toplamda 2 renk var zaten :) ) ekranlarda sorun yaşatıyor deneyip doğru ekranı bulman gerek.

androıdteknik

Takipçi Üye
üstad bord yeşil renk..ama enteresan bir sorun..herşey düzgün çalışıyor fakat hangi ekranıtakarsan tak,dokunmatiğin kalibrasyonu kayık,yan, ayarlar ikonu tıklaman için bir sonraki ikonu tıklaman gerek vs.. acab yazılımdan yaparmı

5G Bilişim

Sayfa Yönetimi
Yazilimi denemek gerek eğer imkanın varsa ekranı başka cihazda dene bakalım ne sonuç alacaksın.