htc hd2 ekran sorunu (1 Viewer)

sayopa

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar elimde htc hd2 vAR cihaz darbe fln yok ama ekran sararıyo kendine geliyo cihaza RUU_Leo_HTC_TUR_1.66.468.1_Radio_CRC_Signed_15.32.50.07U_2.07.51.22_2_Ship son versiyonu yükledim düzelmedi 3 adet ekran denedim düzelmedi soket güzel bakımınıda yaptım yine düzelmedi çalışıyo birden arka beyaz ışık sarı gösteriyo renkler soluyo ekrana hafif baskı uyguladığında düzeliyo varmı aklına bi fikir gelen

muharrem şen

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
usta işlemcide soguk lehim var işlemciye baskı uygula düzelir ısı geçersen dikkatli ol..

sayopa

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
işlemciye ısı ile giremeyizde işlemci silikonlu baskı faydası olmaz cünkü cihazın o bülümlerinde vida yok ve ekran yüksek atıyo o zmn

muharrem şen

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bana ikitane geldi aynı arızadan birini işlemciye hafif ısıyla kurtardım digerini yapamadım

sayopa

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
usta yine aynı bişiy dikkatimi çekti ekranı toplamadan takıyorum yani bordla yan yana bord sabit ekrana baskı yapıyorum düzeliyo

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
elinden bişeyler alıyor olabilirmi toprak falan bi plastik parça ile baskı yap bakalım düzeliyormu ama 3 ekran denemen hayret

sayopa

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 haftadır bende her şekilde denedim badi ekran lens lenssiz ekran lensi yapışık ekran açık toplu vidalı vidasız şarjda usb de eldivenle bile denedim