Yardım Huawei P Smart FIG-LX1 Esrarengiz Mikrofon Sorunu (1 Viewer)

ouzdev

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba değerli forum üyeleri. Huawei P Smart fig-lx1 modeli cep telefonun ekran değişimini gerçekleştirdim. Tamir öncesinde mikrofonda sorun yoktu ama değişimden sonra mikrofondan karşıya ses gitmiyor ses kaydedicisindede ses kaydetmiyor. Video çekerkende ses kayıtı yok malesef. Şarj boardu ve flexi değişti ama sorun yine aynı şekilde devam etti. Bu sorunla karşılaşan ustalarımız uzmanlarımız var ise yardımcı olurlarsa çok memnun olurum. İyi forumlar

ouzdev

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustam board denedinizmi
Merhaba evet şarj boardunu ara flexi değiştirdik. Kulaklıkla kullanınca karşıya ses gidiyor. İşin garip tarafı ekran değişiminden sonra bunun olması bugün bir servisle konuştuk ufak bir işlem yapılacak dedi ayrıntı vermedi saolsun :) Bende bilen biri vardır diye konu açtım :D

K

Kdg14

Guest
Merhaba evet şarj boardunu ara flexi değiştirdik. Kulaklıkla kullanınca karşıya ses gidiyor. İşin garip tarafı ekran değişiminden sonra bunun olması bugün bir servisle konuştuk ufak bir işlem yapılacak dedi ayrıntı vermedi saolsun :) Bende bilen biri vardır diye konu açtım :D
ustam öncelikle
ekran değişiminde özellikle huawei modellerinde anakartı çıkarırken zarar veriyorlar
onada o arıza oluşmuş olabilir