Çözüldü Huawei P40 Pro IMEI Null Repair (1 Viewer)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

codeless

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar herkese Merhaba ,
Elimde yurtdışı dönüşü getirdiğim Sıfır P40 Pro 8/256 ELS-NX9 Model Cihaz Mevcut ve imei atmak istiyorum. Biraz araştırma yaptığımda SigmaKey güncel versiyonda Kirin 990 gibi güncel işlemciler için imei repair özelliği mevcut ve yanlış hatırlamıyorsam sanırım Chimeratool'da destekliyor.

Bu konu da bana uzman arkadaslardan yardımcı olabilecek birisi var mı ? ücret vs önemli değil.

Şimdiden teşekkürler.

OsMaN.

ᴘʀᴏғᴇssɪᴏɴᴀʟ sᴜᴘᴘᴏʀᴛ
Yönetici
S.Moderator
merhaba sanırım konu için bayağı gezmişsiniz daha önce formda konu için paylaşım yapıldı siz ya görmediniz yada yazılanları okumorsunuz

Bu cihaz çok yeni bir işlemciye sahip şu anda kirin710’a bile repair işlemi yapılamıyor bu cihaza repair yönetmi çıkması uzun sürebilir hatta çıkmayabilir
Bekleyip görmek lazım iyi formlar

codeless

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
merhaba sanırım konu için bayağı gezmişsiniz daha önce formda konu için paylaşım yapıldı siz ya görmediniz yada yazılanları okumorsunuz

Bu cihaz çok yeni bir işlemciye sahip şu anda kirin710’a bile repair işlemi yapılamıyor bu cihaza repair yönetmi çıkması uzun sürebilir hatta çıkmayabilir
Bekleyip görmek lazım iyi formlar
evet baya gezindim ve araştırdım , araştırdığım da Sigma Güncel versiyonun desteklediğini görüyorum işlemciyi. Sanırım box kimse de yok
aşağıda ki linkten kendiniz kontrol edebilirsiniz. ve buradan supported device bölümü altında görebildiğiniz üzere Pack 3 ve 4 olan bir güncel yazılım ile bahsettiğiniz işlemcilere Kirin 710 dan itibaren destek veriyor.

Son düzenleme:

Gny Teknik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
evet baya gezindim ve araştırdım , araştırdığım da Sigma Güncel versiyonun desteklediğini görüyorum işlemciyi. Sanırım box kimse de yok
aşağıda ki linkten kendiniz kontrol edebilirsiniz. ve buradan supported device bölümü altında görebildiğiniz üzere Pack 3 ve 4 olan bir güncel yazılım ile bahsettiğiniz işlemcilere Kirin 710 dan itibaren destek veriyor.

siz cihaza güncel istiyorsunuz repair var evet ama sadece repair var güncel olmaz yani chimera da repair var ama dediğim gibi güncel yok siz cihazı yurt dışından getirdiğiniz için güncel yapmanız gerek repair açılımı imei onarım demek siz farklı bir arayış içindesiniz

codeless

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
siz cihaza güncel istiyorsunuz repair var evet ama sadece repair var güncel olmaz yani chimera da repair var ama dediğim gibi güncel yok siz cihazı yurt dışından getirdiğiniz için güncel yapmanız gerek repair açılımı IMEI Null onarım demek siz farklı bir arayış içindesiniz
:(:cry:

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
chimerada veya sigma pack 4 üzerinden deneyiniz sanırım orjinal imei geri döndürme eklendi

codeless

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
chimerada veya sigma pack 4 üzerinden deneyiniz sanırım orjinal IMEI Null geri döndürme eklendi
Bende bu şekilde okudum telefoncu değilim ve bilgimde gerçekten çok az. Yardımcı olabilirse bir arkadaş duacisi olurum ayrıca ücretli de olabilir

YuSuF02

Kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmaz.
Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hocam selam , burdan ve sigma üzerinden incelediğim de desteklediğini görüyorum. Fakat bu toollardan birine sahip bir arkadaş İstanbul içinde varsa belki yardımcı olabilir.
özelden yazdım

YuSuF02

Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı

YuSuF02

Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı

YuSuF02

Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı

YuSuF02

Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı

izzet34

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar herkese Merhaba ,
Elimde yurtdışı dönüşü getirdiğim Sıfır P40 Pro 8/256 ELS-NX9 Model Cihaz Mevcut ve imei atmak istiyorum. Biraz araştırma yaptığımda SigmaKey güncel versiyonda Kirin 990 gibi güncel işlemciler için imei repair özelliği mevcut ve yanlış hatırlamıyorsam sanırım Chimeratool'da destekliyor.

Bu konu da bana uzman arkadaslardan yardımcı olabilecek birisi var mı ? ücret vs önemli değil.

Şimdiden teşekkürler.
böyle bir video var bulundu mu acaba imei atma yöntemi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...