Huawei p8 Lite Şema (1 Viewer)

hpgdisco

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum elimde Huawei p8 lite telefon var darbe sonucu telefon açılıyor fakat görüntü gelmiyor çıtalı ekran denedim yine görüntü gelmedi aklıma lcd entegresi ve yollarında bir sorun olabileceği geldi.Daha önce böyle bir sorun ile karşılaşan oldu mu? Elinde şeması olan var mı? Ben yine de bir kaç tane daha ekran denemiyi düşünüyorum başka önerebileceğiniz yöntem var mıdır?

efo81man

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum elimde Huawei p8 lite telefon var darbe sonucu telefon açılıyor fakat görüntü gelmiyor çıtalı ekran denedim yine görüntü gelmedi aklıma lcd entegresi ve yollarında bir sorun olabileceği geldi.Daha önce böyle bir sorun ile karşılaşan oldu mu? Elinde şeması olan var mı? Ben yine de bir kaç tane daha ekran denemiyi düşünüyorum başka önerebileceğiniz yöntem var mıdır?
Bi kaç ekran dene bence ondan sonra anakarta bak discovery başıma geldi bi toptancıda 4 5 tane denedik olmadı başka toptancıda ilk denedigimde ekran geldi

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hpgdisco

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bende aynen öyle yapacağım yine de işi sağlama almak için ekran entegresini bulmak istiyorum şema olsa bulurdum da merak ettim şema olmadan diğer ustalar direk aha bu entegredir diye bulabiliyor mu ? Var mıdır bir yöntemi ?

efo81man

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Anakartın üzerindeki entegreleri üzerindeki kodu arat google den yabancı sitelerde cıkar tek tek arayp bulabilirsin ben bazen oyle buluyorum

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hpgdisco

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı

Teşekkürler eline sağlık.

Mersinde ki toptancılarla işim var benim anlaşılan.2 tane ekran denedim olmadı başka bir tane deneyebilir miyim dedim.

-Hayır 2 taneden fazla denettirmiyoruz.
+O neden miş ?
-Bizim mallarımız sağlamdır
+Ekranlları test ettirerek mi alıyorsun ?
-Hayır satışlarımızdan belli
+Senin muhasebeni mi tutuyorum ben tövbe tövbe

Mersinde bildiğiniz egoist olmayan bir toptancı var mıdır acaba ?