İ9000 Home Tuşundan Gelirse 10 Defa DÜşünün :D (1 Viewer)

DroiD

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Dün Akşam spor salonundan bir arkadaşım geldi i9000 getirdi home tuşu basmıyor e tamam yapalım bakalım dedim ne kadar masrafı var dedi ben bişi olmaz yaparız dedim (iyi niyetliyiz ya...) :p git dedim 1 saat sonra gel tamam dedi bende evirdim çevirdim yok ekran çıkmıyor arkadaş aldım FALÇATAYI ÇAAAAAAAAAT. çok güzel bir cam sesi geldi o ses adeta hani varya uykulu bir insana buz gibi su dökersiniz ya aynen bendede öle bir uyanma oldu hiç çaktırmadan sabah 7:30 da kalktım tahtakalenin yolunu tuttum çerveveli ekran aldım (120$) Bayılıp geldim.. günün karı ;);)

Siz Olsanız Napardınız ya işte telefonu arkadaşa götürdük yapamadı olayı mı yoksa o riski göze alırmıydınız???

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
i9000 dissasembly yazarsan googlede cıkardı birşeyler

[video=youtube;qI1R7dlUyvA]http://www.youtube.com/watch?v=qI1R7dlUyvA[/video]

DroiD

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ben bu videoyu defalarca izledim olayı ben şöyle yorumluyorum (ALLAH.C.C Belki malımda bir haram vardı bu olayı başıma getirerek malımdaki haramı temizledi herşey ALLAH'tandır)

DroiD

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Yok hocam ondan değil para umurumda değil düşünsene o arkadaş her seni gördüğünde telefonu yapamamıştı gözüyle bakar 200 tlye razıyım

borsailetişim

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
dostluk ayı tıcaret ayrı ben babamda gelse emegımın hakkını almadan bı tane vıda sokmem gecelere 4 lere kadar pc ye bakyorum

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
ben bunu sökene kadar yaslanırım bastonla gezerim :D:)

iphone servisi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
yaptıgın sana kar kaldı bir musibet bin nasihattan iyidir.tecrüben var artık birde ordan bak:)