İ9190 sebeke sorunu (1 Viewer)

KAPLAN001

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Beyler İ9190 geldi sivi temasli cihaz hic acmiyordu simdi actirdim fakat sebeke yok resimde gordugunuz gibi daire isareti var imei hersey kontrol ettim arac kitini soktum yol cektim fakat gene ayni yazilim attim efs reset yaptim ayni sorun nedir acaba ....Ekli dosyayı görüntüle 5142

RonaldHort

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
astra g kullanıcısıyım, o kapak normal şişe kapakları gibi değil,tam oturmayınca aynı sorunu yapıyor. Bendede park edince yağ sızdırıyordu, allah allah dedim sanayiye götürüp bütün her yerini incellettim aynı şekilde yağ sızdırdığını gördüm,sorun kapağın kapanmaması çıktı kilitli gözükse dahi büyük ihtimalle kapak tam kapanmamıştır.

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
Hagar bozuk..varsa elinde degis.yoksada düşük ısiyla yavasca yerinden oynat gibi yapipi sök.sonra ayaklari temizle parlat.tekrar tak.olur o saman

efrcom

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
üstadlar
ilk menüden şebeke bölümünden geçiş yapıp,ayar deyiştirin..yine sonuç alamazsanız
bunları kontrol etmenizi tavsiye ederim
anten,Tranceiver,duplexer,saw,bsi

yeni modellerde bu entegreler,spdt switch ve LTE..gibi PFO kullanılmış.hagar devri bitmiştir
kolay gelsin

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
üstadlar
ilk menüden şebeke bölümünden geçiş yapıp,ayar deyiştirin..yine sonuç alamazsanız
bunları kontrol etmenizi tavsiye ederim
anten,Tranceiver,duplexer,saw,bsi

yeni modellerde bu entegreler,spdt switch ve LTE..gibi PFO kullanılmış.hagar devri bitmiştir
kolay gelsin
.MESLEKTAŞIM Gelişen teknolojıyle birlıte ıfadeler nuanslar değışebılır.lakın sözü ettıgınız terımler ısım olarak sadec e değışmıstır.sıstem yıne aynıdır.sorun şebeke ayarları dııl.tamammıyla mekanık bır arıza..bilginize

efrcom

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
.MESLEKTAŞIM Gelişen teknolojıyle birlıte ıfadeler nuanslar değışebılır.lakın sözü ettıgınız terımler ısım olarak sadec e değışmıstır.sıstem yıne aynıdır.sorun şebeke ayarları dııl.tamammıyla mekanık bır arıza..bilginize

MESLEKTAŞIM HAKLISIN

amacım bilgi ararken hangi terimleri kullanarak kısa yoldan üstadların ulaşmaları
yoksa kismseyi kırmak,rencide etmek deyildi amacım
haksızlık ettiysem özür dilerim.

hagar dersek karşımıza eski bilgiler çıkar
sadece isim deyişmez çalışma mantığı da deyişmiş oluyor
eskiden iki band kullanılırdır şimdi ise bu 10 nun üzerine çıktı
saygılarımla