Neler yeni

İndir ioRoot Tool v25 (Son Sürüm) TÜM LG İÇİN BASİT ROOT İŞLEMİ TEK TIK

CaRMİNNİO

Android Dev
Yönetici
Admin
Vip Kolik
Katılım
6 May 2017
Mesajlar
2,100
Konum
ordu
Web sitesi
www.gsmkolik.com
Download-ioRoot-Tool.jpg
1) Tüm LG Cihazlarını Destekler: Hemen hemen tüm LG cihazlarında root erişimi elde etmek için ioRoot aracını kullanabilirsiniz. Bu aracı kullanarak rootlayabileceğiniz en ünlü LG cihazlarından bazıları şunlardır: LG G Pad 8.3, LG G Pro 2 (Android sürüm 4.4.2'ye kadar destekler), LG G Pro (Android sürüm 4.4.2'ye kadar destekler), LG G Flex, LG G3 (Android 4.4.2 sürümüne kadar destekler), LG G2 ve LG Optimus G.
2) Tek Tıkla Köklendirme Aracı: ioRoot Aracı tek tıklamayla bir köklendirme aracıdır, yani bu aracı kullanırken LG akıllı telefonunuzu veya tabletinizi tek bir tıklamayla rootlayabilirsiniz.
3) Basit kullanıcı arayüzü: Bu aracın kullanıcı arayüzü o kadar basittir ki bir acemi olsanız bile cihazınızı kolayca rootlayabilirsiniz. Cihazınıza
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
yüklediğinizden ve USB hata ayıklamayı etkinleştirdiğinizden emin olun . Ardından, LG cihazınızı bir Windows bilgisayara bağlayın, root.bat (ioRoot Aracı) uygulamasını başlatın ve akıllı telefonunuzu veya tabletinizi köklendirmek için ekrandaki talimatları izleyin.
4) Tüm Windows Sürümlerini Destekler: Bu aracı Windows işletim sisteminin tüm sürümlerinde kullanabilirsiniz, yani Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Vista ve Windows XP.
 
Google ads alanı