iphone 3g jailbreak unlock (1 Viewer)

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
iphone 3g modeli artık güncelleme almıyor son güncellemesi 4.2.1 oldugu için sonv ersiyonda nasıl unlock açarız size anlatmaya çalışayım

öncelikle Snowbreeze indirmelisiniz

indirdikten sonra şimdi iphone 3g 4.2.1 ipsw lazım olacak aşagıdaki linki tıklayabilirsiniz

şimdi snowbreeze açıyoruz

indirdigimiz 4.2.1 ipsw seciyoruz expert modu seciyoruz nezt diyoruz costum dosyamız hazırlanıyor sonunda start tıklayıp cihazımızı dfu moda alıyor ve cihaz ekranı yeşil oluyor sonra itunes ile shift basılı tutarak hazırlanan costum dosyamızı yazdırıyoruz cihaz acıldıktan sonra ekteki dosyayı indiriyoruz

Download - unlock wifisiz

1. ekteki dosyayı indirin

a: iPhoneFolders.msi programını pc ye kurun

b: eklentideki dosyaları indirin klasöre açın

2. telefonunuza kurduğunuz iphonefolder adlı programla"iPhone\private\var\root\Media\Cydia\Auto Install klasörüne ulaşın rarın içinden çıkan iki deb dosyasını buraya atın, eğer bu klasör yoksa kendiniz oluşturun..

3. Telefonu 2 defa kapatıp-açın..

işlem bu kadardır.

www.gsmkolik.com

mehca

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
iphone 3g modeli artık güncelleme almıyor son güncellemesi 4.2.1 oldugu için sonv ersiyonda nasıl unlock açarız size anlatmaya çalışayım

öncelikle Snowbreeze indirmelisiniz

indirdikten sonra şimdi iphone 3g 4.2.1 ipsw lazım olacak aşagıdaki linki tıklayabilirsiniz

şimdi snowbreeze açıyoruz

indirdigimiz 4.2.1 ipsw seciyoruz expert modu seciyoruz nezt diyoruz costum dosyamız hazırlanıyor sonunda start tıklayıp cihazımızı dfu moda alıyor ve cihaz ekranı yeşil oluyor sonra itunes ile shift basılı tutarak hazırlanan costum dosyamızı yazdırıyoruz cihaz acıldıktan sonra ekteki dosyayı indiriyoruz

Download - unlock wifisiz

1. ekteki dosyayı indirin

a: iPhoneFolders.msi programını pc ye kurun

b: eklentideki dosyaları indirin klasöre açın

2. telefonunuza kurduğunuz iphonefolder adlı programla"iPhone\private\var\root\Media\Cydia\Auto Install klasörüne ulaşın rarın içinden çıkan iki deb dosyasını buraya atın, eğer bu klasör yoksa kendiniz oluşturun..

3. Telefonu 2 defa kapatıp-açın..

işlem bu kadardır.

www.gsmkolik.com

hocam dediklerinizi harfiyen yaptım

1604 hatası verdi itunesde.. ilerlerken??

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
CİHAZINIZIN BASEBANDI KAÇ DÜŞÜKSE ÖNCE CİHAZINIZI REDSNOW 9B5 İLE instal ipad baseband şecerek ipad baseband yükleyin