KRaLGsM

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ewt arkadaşalar bilindiği gibi şuan 4.02 unlock yok bazı iphone 4 ler zaten free sim yani simkilitsizdir ama kilitli olanlar için ve versiyonu 4.02 olanlar için öylece bekliyecekmiyiz
tabiki hayır gsmkolik farkıyla cihazlarınızı beklemeye aldığınız yerden çıkarıp kullanın
yapmanız gerekenler
umbrella-4.02.05
indirmek prg. çalıştırın advances optionsu tıklayın
sonra save my shsh yi tıklayın prg. açık kalsın cihazı recovery moduna alın
ve start tss server butonunu tıklayın
rpg. açık kalsın
itunesi açın ve 4.0 yada 4.01 yukleyin diğer işlemleri zaten biliyorsunuz
bu butun iphoneler için geçerlidir

rcibir

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selam Arkadaşlar;
Yurtdışından (ABD)'den 19.09.2010 tarihinde pasaporta işleterek versiyonu 4 0 2 İphone 3GS aldım
Sim Kilitini nasıl çabilirim veya telefonu geri ABD'yemi göndersem bilgisi olan varmıdır ?

UgR02

1
Kayıtlı Kullanıcı
Selam Arkadaşlar;
Yurtdışından (ABD)'den 19.09.2010 tarihinde pasaporta işleterek versiyonu 4 0 2 İphone 3GS aldım
Sim Kilitini nasıl çabilirim veya telefonu geri ABD'yemi göndersem bilgisi olan varmıdır ?

Bu konu Hakkında BY@R@S Size yardımcı Olabilir bi DAnışın isterseniz !! Şu an aktif Olanlar arasında

rcibir

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Sitenizden iki adet dosya indirdim aşağıdakiler bunları yükleyerek açılırmı ? birde bu konu hakkında acemiyim
anlayışla karşılamanızı rica ederiz.
tşk.

1- iPhone2,1_4.0.2_8A400_Restore.zip
2- umbrella-4.02.05.rar

samhain

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
adım adım anlatıcak işi gücü ve sabrı olan biri varmıdır acaba yoksa sansımı cokmu zorluyorum :)4.0.2 fab cıkıslı olan cihazlar bildgm kadarı ile 4.0.1e geri dönemiyor...4.02 iken bu işlemi yapmamız caiz midir acaba?

samhain

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
base band 01.59.00 - ICE_2_6 dıyor arkdasım

start tss server tuşu aktif olmadı ne yazıkkı beklıyorum

qUaTTr0

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
benim iphone jb yapılmış sadece sim kilidini bekliyorum.4.0.2 bu programla nlock olurmu?teşekkürler..