iphone 4 4.1 4.2.1 4.3 baseband 2.10 3.10 4.10 simlock , iphone4 4,1,4.2,4.3 unlock (1 Viewer)

sayopa

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ekli dosyayı görüntüle 2001evet arkadaşlar aylardır beklediğimiz iphone 4 simlock çıktı nasılmı tabiki turbo sim

GEVEY adındaki bi firma tarafından çıkartılan bu turbo sim fiyatı 65$ - 75$ arasında değişiyor sadece sim takmakla işlem bitiyormu
hayır

UYGULANIŞI: 1.adım : Cihazınızı kapatın ve sağlanan sim kart girişi ile Gevey SIM ve kendi sim kartınızını takın. KENDİ SIM KARTINIZIN KÖŞESİNDEN KÜÇÜK BİR PARÇA ALMALISINIZ.
2.adım : Cihazınızı açın. "sim welcome" menusu gelene kadar bekleyin ve 'accept' diyin. (KABUT ET )
3.adım : 15 sn bekleyin. 112 yi arayın ve 2 sn içinde kapatın. (bağlanmasına izin vermeyin)
4.adım : Ayarlara girip "AIRPLANE MODE (Uçak modu)" nu aktifleştirin. "NO SIM CARD INSTALLED" mesajını görene kadar bekleyin ardından "AIRPLANE MODE (Uçak modu)" u kapatın. Birkaç sn sonra cihazınızda sinyal olması gerek.
4.1 4.2.1 4.3

zaferkurt

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
hocam ingiltere'den gelme MC603B (sürüm 4.3.2 (8H7) fw 04.10.01 ) bu cihazın sim kilitli mi yoksa kilitsiz mi olduğunu nasıl anlayabiliriz ?

YargıcıGSM

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Sİm kart taktiĞin zaman sİm kİlİt İster. Ve ayrİyeten tÜrkİyede kullana bİlmen İÇİnde passport ÜstÜne kayit ettİrmen lazim.

JTAGELEKTRONİK

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
tüm sorularınız sıkıntılarınız için benimle irtibata geciniz

BİR AN ÖNCE SİMKİLİTTEN CİHAZINIZI KURTARIN, TÜM İOS YENİ ÇIKAN GÜNCELLEMELERİ YAPABİLİRSİNİZ ....
ÖMÜR BOYU SİMKİLİT DERDİ KALMAZ , HER ZAMAN AKTİF BİR İPHONE KULLANMAK İÇİN DURMAYIN ARAYIN GÖRÜŞELİM
İPHONE UNLOKCU
NOT: FİYATLARIMIZ ÜLKE VE OPERATÖRÜNE BAĞLIDIR CİHAZIN SERİ NUMARASINI VERMENİZ YETERLİDİR
SERİ NUMARASI KONTROL EDİLDİKTEN SONRA SİMKİLİT FİYATI VE SÜRESİNİ SÖYLÜYORUZ ...

[email]ozel_tekno@hotmail.com
[/EMAIL]
05428361789