iphone 4 factory unlock (1 Viewer)

Byaras™

Kurucu Admin
Yönetici
Admin
WebMaster
1. Paypal hesabımız olmalı ve kredi kartımız VİZA olmalı.
2. allGSMunlock siteye üye olunmalı.

Yukarıdaki 1 ve 2 nolu işlemleri yaptıktan sonra Allgsmunlock sitesine üye girişi yapıyoruz. daha sonra ana sayfaya geliyoruz. "yukarıdaki menüden "Prices" tıklıyoruz. açlan sayfada krediler var. 2 ayrı ödeme yapmak yoluyla 30 daha sonra 50 ye tıklıyoruz, direk paypal sayfasına gidiyor. Ödeme onay sayfasına geldiğinizde allGSMunlock kayıt olurken verdiğiniz email adresinizi yazın yoksa hesabınıza kredi yüklenmez. Kredi işlemleri bittikten sonra Tekrar ana sayfa > Services > Unlock By İmei tıklıyoruz. Açılan sayfada İmei kısmına telefonunuzun imei numarasını defalarca kontrol ederek yazın, Service bölümünden oparetörünüzü seçin hangi ülkeye aitse telefonunuz. Daha sonra send tıklayın ve 2 gün bekleyin. 2 gün beklerken telefonunuza güzel bir restore edin sıfırlayın. Daha sonra itunes koblasu telefonuzda bağlı kalsın birde bakmışınız telefonunuz unlock olmuş.

Sorularınız için buradan yardım edebilrim.

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
iphone 4 4.1 unlock için yabancı siteler ile ugraşmadan Biz de yapıyoruz üçreti 230 tl dir
iletişim

musa şekerci

asiye

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bende iphone 4 4.1 2.10.04 var ve vodafonluyum. o sayfada turkiye icin bir bilgi goremedim. Buna ragmen o siteye odeme yaparak factory unlock yapabiliyor muyuz?

asiye

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
nasil yapiliyor, bir siteye odeme mi yapiliyor yoksa bir program mi satin aliniyor?

goldcomputer

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
peki hocam bana ulaşman veya benim sana ulaşmam münkünmü 5469175252 telefon numara ararsan sevinirim

goldcomputer

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
yusuf usta bugün bir sonuç çıkacaktı işviçre sunrise için her hangi bir haber çıkmadı her halde sende dönüş yapmadın: