iphone 4 sıfır cihaz sorun!!!(kendını kapatıp acıyor ve sesyok) (1 Viewer)

douuu

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar yurtdısından iphone4 getirdim (simfree) pasaport kayıdını tırdım..Fakat cıhazda bircok sorunla karsılastım :(

1- Cihazı hatsız çalıştırdığımda (Acil arama ekranı) ekrandakı sayılara dokundugumda ses gelıyor ve tus kilidi yapıncada ses gliyor fakat hattı takıp cihazı actıgımda hiç bir şekil ses alamıyorum cihazdan(ses acık ve en ust sevıyede) ..nasıl cozebılırım bu sorunu?
2-EN ÖNEMLİ SORUN!! cihaz acıldıktan sonra (5-6dk) sim mesaj gonderıyor yazısı alıyorum ve kendını kapatıp acıyor (bı nevı reset ama sim sifremi sormuyor bıle)

bu sorunlara ne sekılde asabılırım acaba sorun yazılımsalmı yoksa donanımsalmı yardımcı olursanız sevınırım..
Paylaş:

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
cihazın sim free ise önce bir update yap sorunun çözülecektir büyük ihtimal ama bu anlattıkların gevey kart ile gelen sorunlara benziyor

douuu

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
cihazı update yaptım suan 4.3.5 versıyonu yuklu ama hala aynı sorunlar devam edıyor..acıkcası iphone da yenıyım gevey kart ne oluyor?

drkullnet

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bizde kendimizce konuyla alakalı sorulardan meydana gelen bir seyler hazirladik.