iphone 4g 4.0.2 simkilit unlock ok (1 Viewer)

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
evet arkdaşlar iphone 4 unlock simkilit ok fw version 4.0.2

limera1 ile cydia yüklüyoruz
cydia acıyoruz ve kuruyoruz
manage menüsünden gelen yüklemeleri kabul ediyoruz telefon kapanıp açılıyor hepsi bu

Söz verdiğimiz gibi, AT&T ağında sıkışıp kalan Amerikalı iPhone 4 kullanıcıları için iPhone Dev-Team Unlock yapmak için yardımcı araç olan Ultrasn0w’ u piyasaya sürdü. Bilmeyenler için, iPhone 4’ ün yeni baseband OS’ si için Ultrasn0w yazılımını Amerikalı iPhone 4’ ler için yeniden yazdılar.
Apple unlock yapılmış iPhone 4’ leri uluslar arası olarak sattığından beri, sadece Amerika’ lı kullanıcılar AT&T ağında kilitli kaldılar. Eğer yeni iPhone 4’ ünüzü AT&T’ den başka bir ağda kullanmak istiyorsanız, mesela T-Mobile, Ultrasn0w 1.0’ ı telefonunuzu çözmek için kullanabilirsiniz.
Aşağıdaki bilgileri takip ederek iPhone 4’ ünüzü iOS 4.0.1 / 4.0’ da 01.59.00 baseband’ inde çözebilirsiniz.
NOT: T-Mobile US kullanıcıları 3G’ lerini bu yolu izleyerek kullanılamaz hale getirebilirler: Settings->General->Network ve ultrasn0w’ u kurmadan önce “3G’yi Etkinleştir” i kapatılmalıdır.
Nasıl yapılır: iPhone 4’ ü iOS 4.0.1’ i Jailbreaklemek:
1. Adım: çözme işlemi en son sürüm telefonunuzun en son jailbreak’ leme sistemiyle Jailbreaklenmiş olmasını gerektirmektedir.
2. Adım: Jailbreakleme işi bittikten sonra, Cydia’ dan Ultrasn0w 1.0-1’ i kullanarak iPhone’ unuzu herhangi bir ana bantta çözebilirsiniz. Bunu yapmak için:
• “Cydia” yı telefonunuzda çalıştırın.
• Alttaki “Manage”(yönetme) tuşuna basın.
• Aşağıda görüdüğünüz gibi “Sources”(kaynak) tuşuna basın:

Ekli dosyayı görüntüle 1521

“edit” e (değistir) basın ve sonra “add” e (ekle) basın. aşağıdaki resimdede gösterildiği gibi bir url kaynağına yönlendirileceksiniz. Eğer daha yapmadıysanız “ i girin ve “Add Source” (kaynağı ekle) tuşuna dokunun.

Ekli dosyayı görüntüle 1522

Otomatik olarak Cydia kaynakları aşağıdaki adımlardaki gibi update edecektir.
• Yükleme tamamlandıktan sonra, Cydia’ dan “ ultrasn0w 1.0-1” i aratın ve bu uygulamayı yükleyin. Bu app iPhone’ unuzda otomatik olarak yüklenecektir, ve istediğiniz taşıyıcıda kullanabilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 1523

3. Adım: şimdi iPhone’ unuzu tekrar başlatın ve voila! Şimdi tamamen çözülmüş bir iPhone 4’ ünüz var!

cepusta

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
evet arkdaşlar iphone 4 unlock simkilit ok fw version 4.0.2

limera ile cydia yüklüyoruz ardından herşey bildigmiz gibi tam açıklamalı anlatmadım işi bilmeyen ler için yapamayan takılan ustalar ulaşsın yardımcı oluruz kolay gelsin

eline saglık usta

thalamus78

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
eline sağlık. ben iphone içinden girince programı indiriyorken safari bu dosyayı açamıyor diyor. yardımm ...

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
Cydia yı mu yükleyemiyorsun tam nerde kaldıgını yazarsan yardımcı olabiliriz telefon veriyonunu ve modem versiyonunu yazarsan iyi olur

thalamus78

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
geçen hafta amerikadan aldım iphone 4.2 galiba. yukarıdaki dosyayı indirmeye çalıştım. safari açamıyor yazdı. sonra winrar indirmeyi denedim yine safari açamıyor yazdı. ardımcı olursan çok sevinirim. 2 saattir çözmeye çalışıyorum. çok teşekkür

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
limera programını bilgisayara indiiyorsunuz
bilgisayardan çalıştırıyorsunuz ve ekrandaki yönergeleri izliyorsunuz

thalamus78

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
onuda yaptım hocam ozamanda telefon ekranonda usb yi itunes e bağla diyor ve restorasyona başlaman gerek diyor. başlıyorum. restorasyon bitiyor. masa üstünde indirdiğim limeraya tıklıyorum yine restore et diyor.

sexxy_34

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkadasım ıphone 4 var bende cydıayı yuklsedım sonra neyı yuklıycem resımlı anltırmısın mumkunse

Byaras™

Kurucu Admin
Yönetici
Admin
WebMaster
Söz verdiğimiz gibi, AT&T ağında sıkışıp kalan Amerikalı iPhone 4 kullanıcıları için iPhone Dev-Team Unlock yapmak için yardımcı araç olan Ultrasn0w’ u piyasaya sürdü. Bilmeyenler için, iPhone 4’ ün yeni baseband OS’ si için Ultrasn0w yazılımını Amerikalı iPhone 4’ ler için yeniden yazdılar.
Apple unlock yapılmış iPhone 4’ leri uluslar arası olarak sattığından beri, sadece Amerika’ lı kullanıcılar AT&T ağında kilitli kaldılar. Eğer yeni iPhone 4’ ünüzü AT&T’ den başka bir ağda kullanmak istiyorsanız, mesela T-Mobile, Ultrasn0w 1.0’ ı telefonunuzu çözmek için kullanabilirsiniz.
Aşağıdaki bilgileri takip ederek iPhone 4’ ünüzü iOS 4.0.1 / 4.0’ da 01.59.00 baseband’ inde çözebilirsiniz.
NOT: T-Mobile US kullanıcıları 3G’ lerini bu yolu izleyerek kullanılamaz hale getirebilirler: Settings->General->Network ve ultrasn0w’ u kurmadan önce “3G’yi Etkinleştir” i kapatılmalıdır.
Nasıl yapılır: iPhone 4’ ü iOS 4.0.1’ i Jailbreaklemek:
1. Adım: çözme işlemi en son sürüm telefonunuzun en son jailbreak’ leme sistemiyle Jailbreaklenmiş olmasını gerektirmektedir.
:
2. Adım: Jailbreakleme işi bittikten sonra, Cydia’ dan Ultrasn0w 1.0-1’ i kullanarak iPhone’ unuzu herhangi bir ana bantta çözebilirsiniz. Bunu yapmak için:
• “Cydia” yı telefonunuzda çalıştırın.
• Alttaki “Manage”(yönetme) tuşuna basın.
• Aşağıda görüdüğünüz gibi “Sources”(kaynak) tuşuna basın:

Ekli dosyayı görüntüle 1519

“edit” e (değistir) basın ve sonra “add” e (ekle) basın. aşağıdaki resimdede gösterildiği gibi bir url kaynağına yönlendirileceksiniz. Eğer daha yapmadıysanız “ i girin ve “Add Source” (kaynağı ekle) tuşuna dokunun.

Ekli dosyayı görüntüle 1518

Otomatik olarak Cydia kaynakları aşağıdaki adımlardaki gibi update edecektir.
• Yükleme tamamlandıktan sonra, Cydia’ dan “ ultrasn0w 1.0-1” i aratın ve bu uygulamayı yükleyin. Bu app iPhone’ unuzda otomatik olarak yüklenecektir, ve istediğiniz taşıyıcıda kullanabilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 1520

3. Adım: şimdi iPhone’ unuzu tekrar başlatın ve voila! Şimdi tamamen çözülmüş bir iPhone 4’ ünüz var!