İphone 5s Home tuşu flexi Kopmuş (1 Viewer)

androıdteknik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar kolay gelsin,müşterim cihazzın bataryasını kendince değiştiririm düşüncesiyle cihazı açıyor ve home tuşunun flexini koparıyor,apar topar buraya getirdi,parmak izide tanımlıymış ve tuş kilitini parmak iziyle açıyormuş dediğine göre,home tuşunun flexi değişmeye değişirde,touch ıd tanımlamasıyla alakalı sorun yaşarmı kullanıcı,güncellemede veya başka bir işlemde,benimde bu konuyla alakalı pek bilgim yok.flexi değişip vericem.

androıdteknik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustam ilgin için teşekkür ederim fakat hem konu hakkında tam detaylı bilgim yok hemde u10 entegresi neden değişmeli açıklarsan sevinirim,sadece home tuşu değiştirip cihaza yazılım atıp müşteriye teslim etmeyi düşünüyorum,touch ıd kullanamaz bir daha o konuda hem fikiriz zaten.klasik 5 gibi olucak cihaz,u10 ne işe yarıyor neden değişmeli ?

androıdteknik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Şimdi anladım ustam,bütün espiri u10 entegresin yani,data onda mevcut onu değiştirirsek yeni flex taktıgımızda touch ıd sıfırlanıp yeniden çalışıyor.ok..Bir bilgi daha öğrendim sayende teşekkür ederim,emeğine sağlık kardeşim