Neler yeni
  • Gsmkolik Aİlesine Yeni yöneticiler alınacaktır. Ekibe katılmak isteyen Gsmkolik ile iletişime geçebilir

İphone 6 wifi sorunu

androıdteknik

Takipçi Üye
Arkadaşlar,cihazın wifi anteni ve wifi gprs anteni değişmesine ragmen cok az wifi çekimi mevcut,sorunun sebebini bir türlü bulamadım,yardımcı olabilicek bir ustamız varsa sevinirim..

Gny Teknik

Sayfa Yönetimi
Yönetici
Arkadaşlar,cihazın wifi anteni ve wifi gprs anteni değişmesine ragmen cok az wifi çekimi mevcut,sorunun sebebini bir türlü bulamadım,yardımcı olabilicek bir ustamız varsa sevinirim..

başka anten takıp deneyin aynı sorun devam ederse entegreye abartmadan ısı geçin cihaz da sıvı var mı kontrol edin

androıdteknik

Takipçi Üye
başka anten takıp deneyin aynı sorun devam ederse entegreye abartmadan ısı geçin cihaz da sıvı var mı kontrol edin
Üstad anten değişimi yaptım fakat yemedi,çekim gücü zayıf..Isı olayına gelince elimin ayarı yok bugünlerde,entegreyi pert ederim diye çekiniyorum : (

Gny Teknik

Sayfa Yönetimi
Yönetici
Üstad anten değişimi yaptım fakat yemedi,çekim gücü zayıf..Isı olayına gelince elimin ayarı yok bugünlerde,entegreyi pert ederim diye çekiniyorum : (
sıvı var mı kontrol edin pert edecek birşey yok son çare entegreyi değişirsiniz 15 sn kadar ısı geçip deneyin

androıdteknik

Takipçi Üye
Üstad,ilk önce bnu değiştirdim zatende,dediğim gibi yemedi,sanırım seninde dediğin gibi wifi entegresinde sıkıntı var,ısı vermeyi göze alamadım.

bigahacker

Takipçi Üye
merhaba
öncelikle resimde işaretlediğim hattı kontrol etmelisin
sonrasında wifi ic kaldırıp omajları kontrol edebilirsin
omajlarf normal ise wifi ic değişirsin sorun çözülmüş olur

Ekli dosyalar