Iphone 6s Ekran degisimi sonrasi siyah ekran Sorunu (1 Viewer)

AcquirE

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaslar elimde bir tane iphone 6s telefon var ekranini deistirmeye calismislar daha sonra siyah ekranda kalmis, benimde basima daha once gelmisti soketleri yanlis takmaya calisinca sanki telefon kendini korumaya aliyor iphone amlemi cok sonuk geliyor tel calisiyor titriyor aradigin zaman calisiyor ama isik yanmiyor software attim 3 4 tane ekran denedim ama bi care bulamadim bu sorunu bilen varmi bana yardimci olucak?

sas24

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
sensör soketi takmadan deneyin dün başıma geldi ön kamera ve sensör soketini boşa aldım düzeldi sonra yenisi ile değiştim.

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
ÖNCELIKLE SOKET GIRISLERINI MERCEKLE KONTROL ET.HASAR VAR MI.LAKIN YOKSA ŞEMDAN ILGILI entegreyı bul.cevrsınde ufak hıbrıtler mevcut.onları ölc..şemadan bagmamn lazım.suan çok yoğunum.işim arasında yazıyorum.kolay gelsın

AcquirE

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ÖNCELIKLE SOKET GIRISLERINI MERCEKLE KONTROL ET.HASAR VAR MI.LAKIN YOKSA ŞEMDAN ILGILI entegreyı bul.cevrsınde ufak hıbrıtler mevcut.onları ölc..şemadan bagmamn lazım.suan çok yoğunum.işim arasında yazıyorum.kolay gelsın
merhababütün bacaklari kontrol ettim hic problem yok degerlerde normal nasil cozum bulacagim bilmiyorum cevap verdigin icinde tesekkürler