İphone 7 ön ve arka kamera sorunu (1 Viewer)

androıdteknik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar günaydın,hayırlı işler..
İphone 7 stabil olarak sorunsuz çalışıyor fakat ön ve arka kamera hiçbir şekilde çalışmıyor,cihaz sıfırlandı,tekrar yazılım atıldı fakat sorun aynı şekilde devam ediyor.Bu sorun kameradan olamaz diye düşünüyorum ikiside aynı anda devre dışı kaldıysa başka bi sıkıntı vardır diye tahmin ediyorum,fikir verecek bir ustam varmı acaba ?

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
Arkadaşlar günaydın,hayırlı işler..
İphone 7 stabil olarak sorunsuz çalışıyor fakat ön ve arka kamera hiçbir şekilde çalışmıyor,cihaz sıfırlandı,tekrar yazılım atıldı fakat sorun aynı şekilde devam ediyor.Bu sorun kameradan olamaz diye düşünüyorum ikiside aynı anda devre dışı kaldıysa başka bi sıkıntı vardır diye tahmin ediyorum,fikir verecek bir ustam varmı acaba ?
BASIT BİR OLAYI CAMERA DENIYCEKSIN:)

androıdteknik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
BASIT BİR OLAYI CAMERA DENIYCEKSIN:)
Üstad...Elinde her marka ve modelin her türlü yedek parçası bulunan kapsamlı bir teknik servis değilim, bu modelim kamerası elimde o an olsaydı deneyecektim zaten,bunu düşebilecek kadar bilgi ve beceri sahibiy,im. Öyle eli tornavida dahi tutamayan ama tamirciyim diye gezen tozan ustalardan değilim.Elimde kamera yoktu, iki kamerada aynı anda çalışmayınca belki bordda sıkıntı vardır diye fikir danışayım dedim.. :)