iPhone, iPad veya iPod touch'ınızı güncelleme nasıl yapılır? (1 Viewer)

terminator

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ios güncellemesi iphone ipad veya touch'nıza gelen yeni gelen özellikleri ekler cihaziniz kablosuz olarak veya itunes programi ike bir kac adimda güncellenir
güncellemeden önce icloud veya itunes yedekleyin
cihazinizda güncellemeyi yüklemeye yetecek kadar boş alan bulunduğunu bakin boş alan yoksa güncelleme
itunes kullanin ve cihazindaki bazi içerikleri silin ayarlar,genel,kulanıma dokunup içeriğinizin ne kadar alan kullandığına bakın.
Aygıtınızı kablosuz olarak güncelleme yapılır adim adim
Cihazini güncellemenin en kolay yolu kablosuz baglantıyı kullanmak 'havadan ' guncellemektir
1. adım Cihazimizi bir güç kaynağına bağlayın.
2.Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme'ye dokunun.
3.Güncellemeyi indirmek için indir veya yükle butonuna tıklıyoruz cihazin Wi-Fi ağa ve bir güç kaynağına bağlıyken güncellemeler otomatik olarak indirilebilir
4. İndirme işleminiz tamamlandiğina göre yükle butonuna tıklayarakgüncellemeyi daha sonra yüklemek için Sonra'ya dokunun
cihazinizda parola etkinleştirildiyse, güncellemeyi yüklemeden önce parolayı girmeniz istenir.

Bazı iOS güncellemeleri kablosuz olarak indirilemez. VPN veya proxy bağlantıları aygıtınızın iOS güncelleme sunucularına bağlanmasını önleyebilir.

Aygıtınızı iTunes'u kullanarak güncelleme yapma nasıl yapılır adim adim
1Pc internet baglantısı için cihaniz kişisel erişim noktasını kullanıyorsak cihazimizi
Kablosuz olarak güncelleyin veya Pc başka bir ağa bağlayın.
2 Pc'mize İTunes son sürümü yüklenmelei
3 Cihazimi usb kablomuzla Pc baglamalıyız
4 İtunesten cihazinizi seçmelisiniz
5 Özet bölmesinde Güncellemeleri Denetle'yi tıklayın
6 İndir ve Güncelle'yi tıklayın.
cihazimizi güncellerken hata mesaj alırsak itunes ios güncelleme hatalarını gıderebılrısınız