İşte Nokia 10 (1 Viewer)

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
İşte Nokia 10 Olabilecek Özellikleri

Nokia N10, Windows Phone 7.5 MeeGo Harmattan 1.2 ve Android Ice Cream Sandwich olmak üzere 3 farklı işlemciyi içeriyor.

3.9 inç genişliğinde olan ve 480 x 854 piksel çözünürlüğünde dokunmatik kapasitif CBD (Clear Black Display) ekran,

Profesyonel görüntü oluşumu için Mali 400MP grafik birimi,
1 Gigabayt kapasitesindeki RAM bellek,
16 Gigabayt ve 32 Gigabayt olmak üzere iki farklı kapasite seçeneği,
40 Gigabayt’a kadar harici hafıza artırımı için MicroSD kart yuvası,
1.2 GHz frekans hızında çalışan çift çekirdekli Qualcomm işlemcisi,
Profesyonel görüntü oluşumu için Mali 400MP grafik birimi,
MHL portu, USB On-the-go özelliği ve RDS’li FM radyo,
Dokunmatik ekranda çizilme ve darbelere karşı Gorilla Glass kaplama,
8 megapiksel çözünürlüğünde Carl Zeiss objektifli kamera Çift led, flaş ve Full HD video kaydı

nokia n10 Fiyatı henüz Belli değil

sayopa

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Nokia N10, Windows Phone 7.5 MeeGo Harmattan 1.2 ve Android Ice Cream Sandwich olmak üzere 3 farklı işlemciyi içeriyor.

pardon ama 3 farklı işlemciyi mi 3 farklı işletim sisteminimi içeriyor

KRaLGsM

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Biz Nokianın Batmasını Beklerken o yeni modellerin peşinde windowsla anlaşmasını biliyorduk ama android ve meego harmattanı yeni duydum sanırım iphone 5 işi zor, 3 işletim sistemi çok iyi oldu biz buna nasıl yazılım atabiliriz acaba :) müşteri androidi yükselt diyecek biz baka kalırız yada sadece Windows 8 ister biz buyur anlamadım diyeceyiz :S yaşlanıyoruz :(

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
nokia iflas etmez nokia daha nelere yapar sadece elindeki stoklar kendi karı için yeterli adam ne yapsa satılıyor zaten teknolojiyi kar etme egrisine yönelik veriyor nokia daki teknoloji kimsede yok emin olun