Yardım Kiralık Hydra Var Mı (2 Viewers)

zd212

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Tek kullanımlık veya tek işlem için hydra tool nerden bulunur

GSMŞ3R1F

Profesyonel Teknik Servis
Yönetici
Admin
Destek Ekibi
Onursal Yönetici
Elit Üye
Uzman Üye
Hydra Tool Dongle İle İşlem Yapan Bir Tool Dur
Usb Port Paylaşımı Yapılmaz Hydra Dongle de

erdiburak

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hocam istanbul avcılardayım. Nasıl yaparız bilmiyorum yardımı olacaksa bende var. Telefoncu değilim bir telefonum için almıştım işime yaramadı o şekilde duruyor.

GSMŞ3R1F

Yönetici
Admin
Destek Ekibi
Onursal Yönetici
Elit Üye
Uzman Üye
Bende Satışını Yapıyorum Gereken Şekilde yardımcı olundu
teşekkür ederim size de :)

erdiburak

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Rica ederim. Niyetim satmak değil işini görmekti sorun çözülmüş. Sağolun iyi günler dilerim ?

sonkatip

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
erdiburak kardeşim ben Beylikdüzündeyim. İşyerim resmi bi kurum, kendime ait olan Huawei y9 prime 2019 telefon brick oldu hiç açılmıyor, hatta az önce buraya konu açtım. acaba dongle elindeyse ücreti mukabilinde bikaç günlüğüne bana yardımcı olabilir misin?

GSMŞ3R1F

Yönetici
Admin
Destek Ekibi
Onursal Yönetici
Elit Üye
Uzman Üye
erdiburak kardeşim ben Beylikdüzündeyim. İşyerim resmi bi kurum, kendime ait olan Huawei y9 prime 2019 telefon brick oldu hiç açılmıyor, hatta az önce buraya konu açtım. acaba dongle elindeyse ücreti mukabilinde bikaç günlüğüne bana yardımcı olabilir misin?
Diler İseniz Bağlanıp Halledebiliriz :)

erdiburak

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hocam benim ücret ile işim yok. Ben bu işi yapan biri değilim ihtiyacım olduğu için aldım ama gerek kalmadı. 1 kere bile kullanmadım. Yardımcı olabilirsem elimden geleni yaparım arkadaşın ekmeğiyle oynamıyim aranıza girmek istemem bana ihtiyacınız olursa dediğim gibi yardımcı olurum.

GSMŞ3R1F

Yönetici
Admin
Destek Ekibi
Onursal Yönetici
Elit Üye
Uzman Üye
Hocam benim ücret ile işim yok. Ben bu işi yapan biri değilim ihtiyacım olduğu için aldım ama gerek kalmadı. 1 kere bile kullanmadım. Yardımcı olabilirsem elimden geleni yaparım arkadaşın ekmeğiyle oynamıyim aranıza girmek istemem bana ihtiyacınız olursa dediğim gibi yardımcı olurum.
Aranızda Konuşun Dm Açıyorm Olmazsa Ben Hallederim :)