lenavo a6020a41 model yeere düşürülerek kırıldı (1 Viewer)

elektrocu

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
sevgili melek taşlar değerli elektronik ustatlarım markayla ilgili konu bölümünü nerde açacağını tespitini bulamadım ancak bulunduğum yerde açtım eğerki yanlış yerde açmış olsam doğru yere taşmayı yapabilirsiniz konuya gelince elimde oğluma ait telefon çatıya çıkarken anten kurulum yapmaya çalışırken binanın aşağısına düşürülerek tlf kapak ve ekranı kırıldı bu nedenle onarmasını istedim gerek malzeme gerek onarım durumu hakında bilgive tecrübenize dayanarak sizden yardım isteme ihtiyacı gereği duymaktayım ekran ve arka kapak piyasada bulma olanığımız varmı elinizde çıkma kasa varsada olur en kaliteli ekran marka olarak hangisi önerirsiniz bana maliyeti kaça patlar konuyla ilgili yardımcı olursanız sevinirim herkese hayırlı ve bereketlikazançlı bir gün diliyorum saygılar.

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
sayın ustam bu cihazı yapmak mantıklı degil 150 tl gibi ekran fiyatı pil ve kapakta 50 olsa 200 tl aldıgı darbeye göre sorunlarda cıkabilir

zekaikilic

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
diz hızasından düşen telefonlarda bir minik parcalar koparak kamara vs arızalı veriyor ordan dusunce ne olmuştur Allah bilir .

adil35

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Usta en iyisi bır tamirciye götür buradan çözüm bulamazsın

adnanmirsad56

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
sevgili melek taşlar değerli elektronik ustatlarım markayla ilgili konu bölümünü nerde açacağını tespitini bulamadım ancak bulunduğum yerde açtım eğerki yanlış yerde açmış olsam doğru yere taşmayı yapabilirsiniz konuya gelince elimde oğluma ait telefon çatıya çıkarken anten kurulum yapmaya çalışırken binanın aşağısına düşürülerek tlf kapak ve ekranı kırıldı bu nedenle onarmasını istedim gerek malzeme gerek onarım durumu hakında bilgive tecrübenize dayanarak sizden yardım isteme ihtiyacı gereği duymaktayım ekran ve arka kapak piyasada bulma olanığımız varmı elinizde çıkma kasa varsada olur en kaliteli ekran marka olarak hangisi önerirsiniz bana maliyeti kaça patlar konuyla ilgili yardımcı olursanız sevinirim herkese hayırlı ve bereketlikazançlı bir gün diliyorum saygılar.

imei numarası lazım değilse alayım :) dermişim :)
bunlara dikkat etmek lazım. :)
telefona gelince kendin yaparsan yani malzemeleri toptan fiyatına alırsan 150 yi geçmez.
bataryayı takınca bi ışık felan canlılık hareketi varsa yap. yoksa hiç uğraşma.150 çok değil

elektrocu

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustam bildiğin bir malzemeci varmı kaliteli ekran marka olaraknegeçer