LENOVO A6020A41 FRP açamadık..nasıl açılır. (1 Viewer)

teknik_servis

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
LENOVO A6020A41 FRP açamadık..nasıl açılır.

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
tşkler eline saglık isime yaradı

NightMareChild

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Start Download
Program Path:C:\Users\S222m\Desktop\A602041-Lenovak5-FRP\prog_emmc_firehose_8929.mbn
COM Port number:8
Sahara Connecting ...
Sahara Version:2
Start Sending Programmer
Download Fail:System.Exception: Unable to download Flash Programmer using Sahara Protocol

konum: QC.QMSLPhone.Phone.QPHONEMS_SaharaArmPrgDownload(String sFileName)

konum: QC.SwDownloadDLL.SwDownload.QPHONEMSSaharaDownloadArmPrg(UInt64& version, String armPrgPath)
Download Fail:Sahara FailSahara Fail
Finish Download

şeklinde hata alıyorum ustam bilginiz var mı bu konuda

NightMareChild

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Process Index:0
Programmer Path:C:\Users\S222\Desktop\A602041-Lenovak5-FRP\prog_emmc_firehose_8929.mbn
Image Search Path:C:\Users\S2222222222\Desktop\A602041-Lenovak5-FRP
Please select the XML file
Start Download
Program Path:C:\Users\Se222222r\Desktop\A602041-Lenovak5-FRP\prog_emmc_firehose_8929.mbn
Sahara Connecting ...
Start Sending Programmer
Download Fail:System.Exception: Unable to download Flash Programmer using Sahara Protocol

konum: QC.SwDownloadDLL.SwDownload.QPHONEMSSaharaDownloadArmPrg(UInt64& version, String armPrgPath)
Finish Download

Problem nedir beyler var mı önceden başına gelen cihaz A6020a41 Modeli

efsanae42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hocam detayli anlata bilirmisiniz nasil yapacagimizi şimdiden teşekkürler

serkan_0057

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
slm ustalar 3 gundur ugrasıyorum daha once cok yaptım ılk defa sıkıntı cıkartan bır cıhaz verdıgı hata QC.SwDownloadDLL.SwDownload.QPHONEMSSaharaDownloadArmPrg(UInt64& version, String armPrgPath)Download Fail:Sahara FailSahara Fail
Finish Download sızce nedır sorun bootlodermı

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
yukledıgınız dosya suan yuklu olan surumun değıl.yanı versıyon düşürüp o şekıl yaparsanız sorun kalmayacaktır.iyi çalışmlar

leonidasss

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
slm ustalar 3 gundur ugrasıyorum daha once cok yaptım ılk defa sıkıntı cıkartan bır cıhaz verdıgı hata QC.SwDownloadDLL.SwDownload.QPHONEMSSaharaDownloadArmPrg(UInt64& version, String armPrgPath)Download Fail:Sahara FailSahara Fail
Finish Download sızce nedır sorun bootlodermı
Bu cihazda bootlader kilidi var bu yüzden bu dosya işinizi görmez. Dosyanın işe yaraması için bootloader in kapalı olması gerekir.

Iphone X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

leonidasss

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Uni-Android Tool ile FRP ve Bootloader kilidini saniyeler içinde açabilirsiniz, aracı satın almak için site yöneticisi musa şekerci ile irtibata geçebilirsiniz.
Bootloader kilidini kaldırdıktan sonra frp işleminide saniyeler içinde uni-Android tool ile kırabilirsiniz.

ÖzkanGSM

Code Master
Kıdemli Üye
Deneyimli Üye
Process Index:0
Programmer Path:C:\Users\S222\Desktop\A602041-Lenovak5-FRP\prog_emmc_firehose_8929.mbn
Image Search Path:C:\Users\S2222222222\Desktop\A602041-Lenovak5-FRP
Please select the XML file
Start Download
Program Path:C:\Users\Se222222r\Desktop\A602041-Lenovak5-FRP\prog_emmc_firehose_8929.mbn
Sahara Connecting ...
Start Sending Programmer

Finish Download

Problem nedir beyler var mı önceden başına gelen cihaz A6020a41 Modeli
Protokol arızası almışsınız.
Qfil programının farklı birkaç sürümünü indirin ayrı ayrı deneyin. driver Güncelleyin. ve en önemlisi her işlemden önce telefonu qualcomm moduna tekrar alın. takılı kalmasın.

abdulhamithan

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
hata vermesinin sebebi frp dosyasının olmaması verilern frp dosyası 29 telefonun dosyası 36 sizce cozulurmu butun sıtelerde bu program dolasıyor ki tamamen yanlıs kes kopya yapıstır bıraz dıkkat edelim arkadaslar ben yazılımım ustunde ugrasıyorum en kısa zamanda buradan paylaşacagım saygılar sevgıler herkese

ft.

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Lenovo_A6020a41_S028_Q1021101_20160922 yazılımı yükledikten sonra deneyin.. %90 olacaktır