Lenovo k5 A6020a41 frp (1 Viewer)

gencmurat

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba ustalar , k5 telefon var versiyon 6 sanırım. Frp kilidi kaldırmak için dünden beri uğraşıyorum. Fastboot modda fastboot erase config işe yaramıyor, locked uyarısı veriyor. Telefon açıkken tarayıcı açabilsem çok kolay olacak ama tüm yolları kapatmışlar tarayıcı açmak için. Trtools var onla denedim o da yapamadı. Yardım edebilecek var mı ?

düzenleme: gsmkolik

Benim ekledigim rar daki dosyaları qfil ile yükleyin işlem tamamdır

KARAKASLAR2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Tr tools varsa saticisiylan irtibata geç kardeşim yardimci olsunlar

BarisTATAR

KİNG OF İCLOUD
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba ustalar , k5 telefon var versiyon 6 sanırım. Frp kilidi kaldırmak için dünden beri uğraşıyorum. Fastboot modda fastboot erase config işe yaramıyor, locked uyarısı veriyor. Telefon açıkken tarayıcı açabilsem çok kolay olacak ama tüm yolları kapatmışlar tarayıcı açmak için. Trtools var onla denedim o da yapamadı. Yardım edebilecek var mı ?

iletişim bilgilerini bana mesaj olarak at

dogan_63

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
aynı sorun bende var 4 gündür uğraşıyorum çözüm bilen varsa yardım edebilirmi

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
:D o cihazlarda bootloader kilidi var kilidi kırmadan config dosyasını düzenleyemezsın hatayı o yuzden verıor

arkadasın anlattıgı gibi yaparsan bootload bypass edip işlemi tekrar deneyınız!

tarafımca defalarca denenmiştir ve sonuç olumlu olarak algılanmıştır!

mrates

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar qfill le yüklerken sahara error veriyor yükleme tamamlanmıyor başka bir yol yokmu

cgokce19

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar Lenovo k5 A6020a41 cihazımda google hesabı bypass edemedim. yardımcı olabilir misiniz?

trillan22

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
:D o cihazlarda bootloader kilidi var kilidi kırmadan config dosyasını düzenleyemezsın hatayı o yuzden verıor

arkadasın anlattıgı gibi yaparsan bootload bypass edip işlemi tekrar deneyınız!

tarafımca defalarca denenmiştir ve sonuç olumlu olarak algılanmıştır!

Qfil ile denedim sahara hatası veriyor, resetledim pc yi. Sürücüleri tekrar yükledim sorun hep aynı. Yardımcı olurmusunuz?

REDAL

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun qfill ile işlem tamam

düzenleme: gsmkolik

Benim ekledigim rar daki dosyaları qfil ile yükleyin işlem tamamdır

söyleneni yaptım ok tşklrrrr