LG-G2 Stylus k520dy Çöktü... (1 Viewer)

fikretulas

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar hepinize kolay gelsin elime bir adet lg-g2 stylus (LG-K520DY) geldi ben bu cihaz ingilizce idi bende bu cihazı Türkçeleştirmek içinyazılımı attım ve attıktan sonra cihaz sürekli restard atmaya başladı,artık download'a girmez oldu elimde medusa box var medusanın supportunda K520DY firmwaresi yok ben bu cihazı nasıl ayağa kaldırabilirim...

Son düzenleme:

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
birazcık araştırdım da bu model zaten sorunlu bir model düşük yazılım atmaya gelmiyor veya yüksek bile atsan uçabiliyor bir dahaki sefere yamalı tr yapın . emmc ile mümkün diyorlar usb den mümkünmü diye bak exe yi açtıktan sonra belli olur octoplus jtag veya medusa jtag programından.

fikretulas

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
birazcık araştırdım da bu model zaten sorunlu bir model düşük yazılım atmaya gelmiyor veya yüksek bile atsan uçabiliyor bir dahaki sefere yamalı tr yapın . emmc ile mümkün diyorlar usb den mümkünmü diye bak exe yi açtıktan sonra belli olur octoplus jtag veya medusa jtag programından.

medusa ile düzelmiyor ustam dediğin gibi sadece mmc kalıyor...Teşekkür ederim ustam...

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bilgisayar görmeyen yazılım moduna girmeyen açılışta kırmızı yazı yazan k520dy için çözüm bulan var mı ?