Yardım LG G3 bildirim sorunu (1 Viewer)

Wwqq

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar whatsapptan bildirim geldiğinde bildirim genişlemiyor sadece 4 yeni mesaj yazıyor örneğin. Aşağı kaydırarak mesajları okuyamıyorum çok can sıkıcı bir durum. Çözümü var mı acaba?

OsMaN.

ᴘʀᴏғᴇssɪᴏɴᴀʟ sᴜᴘᴘᴏʀᴛ
Yönetici
S.Moderator
merhaba muhtemelen günclleme dolayı sıkıntı vardır silin ve tekrar yükleyin google play store güncellemeyi unutmayınız iyi formlar

Wwqq

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Cihazda her şey güncel hocam. Silip yeniden yüklediğimde düzelmedi. Sadece whatsapp üzerinden örnek verdim ama telegram vb uygulamalarda da aynı sorunu yaşıyorum.Bildirim ilk geldiği anda genislemiyor ve tiklanmiyor. Üstte kendi kendine silinip bildirim çubuğuna düştüğü zaman tiklayabiliyorum sadece.

OsMaN.

ᴘʀᴏғᴇssɪᴏɴᴀʟ sᴜᴘᴘᴏʀᴛ
Yönetici
S.Moderator
ekran görüntüsü atarmısınız

Wwqq

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hocam ilk bildirim bu şekilde iniyor. Ama bu bildirim kutusu genislemiyor ve genislemesini geçtim tiklanmiyor bile. 3 5 saniye sonra bildirim yukarıdan silinip bildirim çubuğuna düştüğünde anca erişebiliyorum. Anlatabildim umarım.QuickMemo+_2020-10-15-17-21-40.png

OsMaN.

ᴘʀᴏғᴇssɪᴏɴᴀʟ sᴜᴘᴘᴏʀᴛ
Yönetici
S.Moderator
merhaba sanırım bu sorun depolama alanınız dolu olduğundan dolayı yedeklemenizi alınız ve cihaza temiz kurulum yapınız iyi formlar