Lg g3 (toplama) d855v yazilim sonrasi şebeke sorunu (1 Viewer)

ferhatteknik

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar bu cihazlar da yazılım sonrası veya plaka sonrası çok sorunlar yaşanıyor elim de 2 adet vardı düzelttim sizlere nasıl yaptığmı anlatayım
Öncelikle cihaza d850 yazılımı yüklüyorsunuz octoplus dan arkasın dan siteye eklediğim qcn dosyasını yukluyorsunuz repair nvm yapıp istediğiniz numarayı yazıyorsunuz işlem tamamdır securty alanlarını bozanlar buralarıda sonradan yapmaları gerekebilir
WARNING message "current version not available for user. can't find match cust for NT-code mcc/mnc[310410],subset[FF]" and NO network service for the phone.
bu hatayı yüzde yüz düzeltebilirsiniz

linkten qcn indirmeyi unutmayın

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
BOX KULLANAN VE PACH YAPAN BILINÇ BİR SERVISÇI HERŞEYDEN ÖNCE YEDEKLERINI ALIR KI SORUN ÇIKTIĞINDA ORAYA BURAYA SALDIRMASIN DOSYA İÇİN...YANI KURAlDIR BU...herşeyım yedekleyın.paylaşımın için teşekuurler meslektaşım

ferhatteknik

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
BOX KULLANAN VE PACH YAPAN BILINÇ BİR SERVISÇI HERŞEYDEN ÖNCE YEDEKLERINI ALIR KI SORUN ÇIKTIĞINDA ORAYA BURAYA SALDIRMASIN DOSYA İÇİN...YANI KURAlDIR BU...herşeyım yedekleyın.paylaşımın için teşekuurler meslektaşım

birader neyin yedeğini alıyorsun adamlar rom kuruyor modelin bile ne olduğunu anlayamıyorsun neyse denk gelmemişsin sen belliki kolay gelsin

seferbey

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustam dediklerini aynen yaptım aynı değişen bişey olmadı 112 yi bile aramıyor :( ne yapmam gerek elimde iki tane var yardımlarınızı bekliyorum