lg g3 (1 Viewer)

tolga34

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar lg g3 bugun iki cihazada aynı sorunla karsılastım pek fazla mudahale etmedim nereden yaptıgını bilmediğim için mutlaka karsılasan ustalarımız olmustur klasik sanırsam .. cihazdaki problem şöleki cihazı acınca ekran geliyo ve ışık titriyor ve ekran cizgilenip görüntü gidiyor sonra tekrar deniyorum bukez ekran hiç gelmiyor ama ışık yanıyor power supplay ile deniyorum once amper cekiyor cihazı actıgımda ekrana batarya boş simgesi geliyor ekranlarda supelendim ekran aldım denedim aynısını yapıyor yani pilde farklı oluyo power suppleye bağladıgımda ekran geliyor ancak pil boş uyarısı veriyor tekrar pilde deniyorum ekran hiç gelmiyor kafasına göre farklı seyler yapıyor sanırım besleme yetersiz geliyor anladıgım kadarıyla amper ölyü sanırım power entegrasinden yapabilirmi acaba bu sorun ile karsılasan ve sorunu sözebilen ustalarım yardımcı olursanız sevinirim ama bende arastırıcam eğer cözebilirsem sizinle paylasıcam simdiden tesekkürler

tolga34

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
saol ustam aklımda olsun ancak arıza ekran film soketinden cıktı 2 cihazda aynı soketin içi belli olmuyor ama ince bi tabaka oksitlenme olmus cımbız ile kazıdım tinerle temizledim sorunsuz calıştı