LG G4 LG Yazısında Kalıyor Genel Sorun (1 Viewer)

DroiD

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
S.a elimde 2 tane LG G4 var ikiside lg yazısında kalıyor 3 tane rom denedim hem octopustan hemde lg flash toolda sorunlar düzelmedi daha önce bu sorunu çözen varmıdır?

dicle_gsm

2
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
S.a elimde 2 tane LG G4 var ikiside lg yazısında kalıyor 3 tane rom denedim hem octopustan hemde lg flash toolda sorunlar düzelmedi daha önce bu sorunu çözen varmıdır?

Merhaba, Octoplus box ile sağlam bir cihazdan güvenlik allanını okutup, Bozuk cihaza yazmayı deneyin, Buı işlemi download modda yapabilirsiniz.

DroiD

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba onuda yaptiım sonuç değişmedi en güzel işlem yaptım İADE :)

ertaneu7

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bu kronik sorunu çözebilen var mı arkadaşlar EMMC Değişimi dışındaa

Serkan Kantaş

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
lg bridge ile güncelleme hatası diyip yazılım atmayı denedinmi bazıları bu şekilde düzeliyor ama çogu düzelmiyor ve garantiye gittiginde cihazı degiştiriyorlar

brnbcr

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
hocam bende g4 vardı logoda kalan ve g2 vardı mavi ekran ikisininde EMMC' ye ısı verince düzeldi ama kesin çözüm değil yinede belli bir zaman sonra sendelemeye başlayabilir stabil çalışmaz tabikide şans belkide uzun süre sağlıklı çalışır bilemeyiz..

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
buda bir çözüm.lakın ısı verıp düzeldiğini sandığınız şey aslında bır aldatmaca sadece.mavi ekran hatası yazımsal..düzelmeyınce ekran değış.logda kalma mevzuda yazımsal lakın g4 lerde tamamıyla mühendıslık hatası.

brnbcr

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ADAM SARA abi yazılımsal değil logoda kalma sorunu lg de bende bir tane daha g4 vardı servise gönderdim onlarda yapamıyor EMMC den olduğu için değişim yapıyorlar direk ha ama mavi ekran için aynısını söyleyemem o yazılımdan yapar .

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
ADAM SARA abi yazılımsal değil logoda kalma sorunu lg de bende bir tane daha g4 vardı servise gönderdim onlarda yapamıyor EMMC den olduğu için değişim yapıyorlar direk ha ama mavi ekran için aynısını söyleyemem o yazılımdan yapar .
ben ne dedım yazdıklarımı ıyı oku başkan LG G4 ler yazımsal sorun fabrıkasyon yanı flashhhh....

Darkutok

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bazı arkadaşlar yapıyor nasıl olduğunu bilen varmı? emmc değişmeden oluyor

emreavea

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
5.1.1 Yazılım atıyorlar güncellemezsen açılıyor cihaz normale nazaran biraz yavaş olabiliyor.

Burada paylaşmışlar H815TR_10D yazılımı atarak kaldırabilirsiniz.