LG LS980 LG D802 ROM Flashlama (1 Viewer)

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustalar cihaz ilk geldiğinde üzerine D802 ROM'u yüklüydü bende ona istinaden D802 flashladım ve dokunmatik sapıttı bende cihazın kapağını söktüm model olarak LS980 yazıyordu kasa da bende LS980 ROM'u flashladım ama ne SIM kart görüyor ne de şebeke geliyor tekrar D802 ROM'u nasıl yüklerim Z3x BOX kullanıyorum...

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustalar bir cevap yok mu cihaz elimde kaldı ? LS980 ROM'unda SIM kart görmüyor diğer ROM'larda dokumatik sıkıntı çıkarıyor ve IMEI uçuyor...

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustalar yok mu yardım edecek kimse ücreti neyse veririm yeter ki işim hallolsun

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bu siteye gir cihazın imei no yaz o sana doğru yazılımı verecektir onu indir yükle.

hocam anlatamadım galiba cihazın orijinal ROM'u LS980 bunu biliyorum zaten ama o ROM'u yükleyince cihaz SIM kart okumuyor ve cihaz bana geldiğinde D802 ROM'u yüklüydü üzerine bende cihaza tekrar D802 ROM'u yüklemek istiyorum

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Söylediklerimizi yapsanız nasıl olur

cihazin IMEI sorgusu hocam cihaz yurt dışı refurbished ve kasa üzerinde de IMEI yok yani cihazın orijinal IMEI numarası yok elimde PCB üzerinde yazan model LS980 ve orijinal ROM'unu denediğimde cihaz SIM kart görmüyor D802 ROM'unda da dokunmatik sapıtıyor...