LG LS980 Sprint G2 ROM Şebeke ve SIM Unlock Sorunu (1 Viewer)

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustalar kolay gelsin LS980 cihaza KitKat ROM yükleyince sürekli com.phone işlemi durdu ve mesagging durdu hatası alıyorum lollipop da bir sıkıntı yok ancak cihaz çok ısınıyor o yüzden kitkat yüklemek istiyorum ayrıca cihaza sim unlock yapmaya çalışıyorum ancak bir türlü şebeke alamıyorum cihaz ilk yazılım için geldi ve üzerinde D802 ROMu kuruluydu bir kaç D802 ROMu denedim ama olmadı sürekli dokunmatik sıkıntı çıkardı bir çözüm bulamadım bir türlü yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

suat iletisim

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustalar kolay gelsin LS980 cihaza KitKat ROM yükleyince sürekli com.phone işlemi durdu ve mesagging durdu hatası alıyorum lollipop da bir sıkıntı yok ancak cihaz çok ısınıyor o yüzden kitkat yüklemek istiyorum ayrıca cihaza sim unlock yapmaya çalışıyorum ancak bir türlü şebeke alamıyorum cihaz ilk yazılım için geldi ve üzerinde D802 ROMu kuruluydu bir kaç D802 ROMu denedim ama olmadı sürekli dokunmatik sıkıntı çıkardı bir çözüm bulamadım bir türlü yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

LS980 to D802 refurbish nasıl yapılır araştır. Orijinal LS980 yazılımı hariç dokunmatik sorunlu çalışır. Amerika modeli olduğu için sim kartsız çalışır.

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
LS980 to D802 refurbish nasıl yapılır araştır. Orijinal LS980 yazılımı hariç dokunmatik sorunlu çalışır. Amerika modeli olduğu için sim kartsız çalışır.

hocam çok araştırdım birşey bulamadım gsmhosting de bir kaç kişi LGD802AT-00-20c-OPEN-COM-JUN-25-2014+0 yazılımı ile yaptığını söylemiş ama bakmadığım yer kalmadı hiçbir yerde bu yazılımı bulamadım

ayrıca cihaz ilk geldiğinde sim kart ve şebeke problemsizdi hocam

Son düzenleme:

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
Bunu geçelim. Şimdi tek çözüm cihazı rotLatin sonra moreloc yukleyin ordan türkçe yapın. .lol çalışmalar

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Özür dilerim İngilizce biliyor musun bilmiyorum ama how to convert LS9802 to D802 diye araştır. Ben de bir ara uğraştım ama refurbish için yazılımı bulamadım.

hocam ingilizcem var ama dediğim gibi o konuyu çok araştırdım ama bir şey çıkmadı octopus ile çözebildiğini söyleyenler olmuş octopus yok elimde sırf bu cihaz için alıcam gibi...

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
hocam cihaza Stock Lollipop yükleyip elimde olan eski bir QCN dosyası ile şebeke işini de hallettim yalnız Avea ve Vodafone da çok az şebeke alıyor cihaz sanırım donanım eksikliğinden kaynaklanıyor...