Neler yeni
  • Gsmkolik Aİlesine Yeni yöneticiler alınacaktır. Ekibe katılmak isteyen Gsmkolik ile iletişime geçebilir

Lg vs980 qcn

LG vS980 QCN

lg vs980 d802 yazılım atıldıktan sora şebeke vermiyor ise *#06# yapınca imemi cıkmıyorsa qcn dosyasını yükleyin düzelecektir.

Download Link :
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

BR,

Dicle_Gsm

kadireren

Yeni Üye
Hocam vs980 telefonum var kendi android 5.0 kurulu 3g çekmiyor ve imei dediğiniz gibi gelmiyo bu dosyayı atsam qcn yi düzelirmi d802 yazılımdan kastınızı anlamadım
Ayrıca 5.0 mı daha stabil yoksa kitlatmı

Hocam vs980 telefonum var kendi android 5.0 kurulu 3g çekmiyor ve imei dediğiniz gibi gelmiyo bu dosyayı atsam qcn yi düzelirmi d802 yazılımdan kastınızı anlamadım
Ayrıca 5.0 mı daha stabil yoksa kitlatmı

Bunu Yükledikten sonra WCDMA / LTE Şebekenizi düzeltecektir, eğer yazılım verisonuz 5.0 ise usb internet ağ paylaşımını açıp yükleyebilirsin.

kadireren

Yeni Üye
Bunu Yükledikten sonra WCDMA / LTE Şebekenizi düzeltecektir, eğer yazılım verisonuz 5.0 ise usb internet ağ paylaşımını açıp yükleyebilirsin.

Ben kikata donup efs ile atiyim diyodum dediginiz yontem daha kolay gibi biraz detayli anlatirsaniz 5.0 lp ile dediginiz sekilde kurup kdz ile kitkata donuyum kk daha stabil gibi geldi