M1908C3JE RAM 4 64GB BOARD ID 2.9.0. orjinal qcn (1 Viewer)

xmanyax55

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bunu attığımda cihaz açılmıyor resetliyor.? çözümü varmı(note 8 global board id 2.9.0 samsung )

xmanyax55

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
İşlemler hakkında bilgim var ilk defa imei atmıyorum fakat bu id sıkıntılı bir versiyon. Dosyayı buldum gsmheart sağolsun. 5ayrı dosyayı düzenleyip bunu dzenleyemem yanlış bir tez. Bence bu şekilde bir ihtimal yrtmek yerine uyumsuz olabilir desen daha makbul olurdu.

fledermaus18

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
İşlemler hakkında bilgim var ilk defa imei atmıyorum fakat bu id sıkıntılı bir versiyon. Dosyayı buldum gsmheart sağolsun. 5ayrı dosyayı düzenleyip bunu dzenleyemem yanlış bir tez. Bence bu şekilde bir ihtimal yrtmek yerine uyumsuz olabilir desen daha makbul olurdu.
şunu anlamıyorum neden kendinizi herşeyin en iyisini biliyomuş gibi göstermeyi çok seviyorsunuz....belki qcnyi editörle düzenlerken hatayla başka bi satırdaki karakteri değiştirdin yada edit için kullandığın yazılım qcnye hasar verdi....şahsen 2015 ten beri bu işlerin içindeyim bazen dalgınlıkla benim bile hata yaptığım oluyo...bırakın şu çokbilmiş ayaklarını...ha bide şu var verilen tavsiye niteliğindeki cevapları kendine yediremeyipte ters anlıyosan demekki bencilsin ve herşeyi ben biliyorum ayaklarındasın....iyi geceler

xmanyax55

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Herşeyi biliyorum ayağına yatan belli aslanım bak işine çok yaran varmış ?

leonidas0034

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar hangi programla editleme yapıyorsunuz acaba hex workshop mu yoksa başka bişey mi